fb pixel Mlátička Karel Slezák: Muž, který měl víc pěstí než rozumu, dnes náhle zemřel – G.cz
Vyhledávání

Mlátička Karel Slezák: Muž, který měl víc pěstí než rozumu, dnes náhle zemřel

RIP Karel Slezák

Dle informací deníku Blesk dnes zemřel novinář a legendární „mlátička“ Karel Slezák, kterého celá republika znala jako muže, který rozdával pěsti ve tmě novinářům, kteří fotografovali a točili omámeného Milana Rokytku ve volebním štábu Miloše Zemana po prezidentských volbách. Novináři a podnikateli Karlu Slezákovi bylo 73 let a dle informací Blesku zemřel na uštvání novináři.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 7.2.2018, 21:33

RIP Karel Slezák

Novinář a podnikatel Karel Slezák dle záběrů z konce ledna nešel pro ránu daleko, avšak dle deníku Blesk ho zradilo slabé srdce. Po útoku na novináře se totiž jeho osoba začala propírat ve všech médiích a na sociálních sítích, což zřejmě nezvládl. „Zemřel dnes. Jeho žena mi to psala, že Karel zemřel, víc mi k tomu říci nestihla,“ sdělil Blesku jeho blízký přítel Rostislav Osička.

Radek Slezák se stal slavný takřka přes noc, když fyzicky napadl novináře iDnes.cz ve volebním štábu Miloše zemana při oslavách znovuzvolení prezidenta. Ačkoliv byl na akci v roli novináře, tak se choval spíše jako ochranka. Chtěl totiž zabránit, aby někdo točil „otráveného“ novináře Milana Rokytku. Následovalo jeho vyloučení ze Syndikátu novinářů. Na svou obhajobu tvrdil, že se choval emotivně.

Každopádně nikomu nic zlého nepřejeme, a ať je panu Slezákovi zem lehká. Upřímnou soustrast přejeme i všem jeho blízkým a rodině. Držte se.

A zde je milion důvodů, proč by Češi neměli rozhodovat v referendech o své budoucnosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články