fb pixel Mezinárodní den prostitutek a dalších deset důležitých světových dnů – G.cz
Vyhledávání

Mezinárodní den prostitutek a dalších deset důležitých světových dnů

V kalendáři máme několik státních svátků. Světové kalendářní lobby dbá na to, aby si celý svět sedl na zadek z Vánoc, přitom zatajuje mnohem důležitější mezinárodní dny.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 1.6.2017, 07:15

Život totiž není jen o Vánocích. Během roku jsou totiž mnohem důležitější dny.

31. leden – Den dětí ulice

Nezapomínejme na děti na ulicích. Tento důležitý den připomíná, že ne každé dítě žije hezký život. Na mezinárodní den dětí ulice si proto najděte trochu toho času, a pokud na ulici potkáte zubožené a podvyživené dítě, dejte mu kus rohlíku. Pohlaďte ho. Nechte si od něj vyčistit boty.

20. březen – Světový den vrabců

I vrabci mají právo na svůj den. Dvacátého března proto všichni zavzpomínejme na naše vrabce. Pokusme si vybavit nějakou naši společnou vzpomínku s vrabci. Uchopte něžně svého vrabce, neboť lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

22. březen – Světový den mimů

Mimové jsou celosvětově opomíjená menšina. Je to tím, že nejsou tolik slyšet jako jiné menšiny. Částečně je to dáno tím, že průměrný mim není tak hlasitý jako například průměrný homosexuál. Vzpomeňme tedy v tento den na naše němé umělce.

23. březen – Světový den meteorologů

23. březen je jediným dnem v roce, kdy se meteorologové se svou předpovědí počasí opravdu trefí. Mají totiž svůj celosvětový den, tak se chtějí ukázat.

24. duben – Světový den laboratorních zvířat

V tento den oblečte svou laboratorní krysu do smokingu. Má přeci svůj den. Ostatně laboratorní zvířata po celém světě tento den zuřivě slaví. Je jedno, jestli mají naočkovanou choleru, na zádech jim roste ucho nebo na ně zrovna zkouší novou rtěnku. Tento den jsou si všechna laboratorní zvířata rovna.

21. květen – Mezinárodní den kachliček

Kupte své kachličce kytku. Ukažte, že na ni myslíte.

25. květen – Mezinárodní den ztracených dětí. Ručníkový den

Není náhodou, že na toto datum připadají rovnou dva svátky. Mezinárodní den ztracených dětí a Ručníkový den. Je to krásná metafora toho, že ztracené děti se už nehledají. A proto házíme ručník do ringu, neboť to vzdáváme.

2. červen – Mezinárodní den prostitutek

Hýčkejte si tento den svou prostitutku. Zeptejte se jí, jak se má, jak se jmenuje a jaké jsou její sny. Před análem ji pohlaďte po vlasech a nabídněte jí hašlerku.

12. červen – Světový den proti práci dětí

I děti mají právo jeden den v roce nemakat. Nechte tedy tento den děti, aby byly dětmi. Zašívat kožené peněženky ve vaší fabrice mohou přeci i zítra od čtyř od rána.

20. červen – Světový den uprchlíků

V posledních letech stále více a více aktuální den. Tomio Okamura jako každý rok položí věnec u neznámého imigranta a pak mohou vypuknout oslavy.

20. září – Den malování mandal

Najděte si chvilku a nakreslete si svou mandalu. Pokud nevíte, co to je mandala, tak můžete namalovat Nelsona Mandelu.

A TADY máte pět důvodů, proč muži nepotřebují mezinárodní den mužů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články