fb pixel Merkelová vyhrála německé volby. Čeští vlastenci hodlají výsledky voleb napadnout u ústavního soudu – G.cz
Vyhledávání

Merkelová vyhrála německé volby. Čeští vlastenci hodlají výsledky voleb napadnout u ústavního soudu

Tak a je to za námi. Německé volby do Bundestagu vyhrála Křesťanskodemokratické unie Angely Merkelové. Je to oficiální.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.9.2017, 14:44

Zatímco Němci s výsledky voleb nemají problém, čeští vlastenci tvrdí, že to tak nenechají. Rozhodli se výsledky německých voleb napadnout u českého ústavního soudu.

„To je skandál, který svět neviděl. Jak nám to mohli Němci udělat? Já situaci v Německu sleduju už dlouho. Přečetl jsem si několik článků na Novinkách i Parlamentních listech a hlavně sleduju pravidelně diskusi pod články, takže vím, jak to tam chodí. Tohle je spiknutí. Volby jsou zfalšované, to je jasné. Přes to vlak nejede. Co vím z doslechu, tak Němci mají plné zuby všech těch muslimů, imigrantů a podobně. Jak je tedy možné, ž Merkelová, která všechny imigranty vítá, vyhrála? Za tím bude nějaká levá. To určitě CIA nějak zasáhla. Ale nebojte, my to tak nenecháme. My se budeme bránit,“ hřměl pan Antonín Sucha, člen Řádu národa, kterého výsledek německých voleb zastihl zrovna v době, kdy hlídal v lese naše hranice před uprchlíky.

Už od brzkého pondělního rána někteří čeští vlastenci na ulicích oslovují lidi, aby jim podepsali petici za vyhlášení nových voleb v Německu.

„Už mám sedm podpisů a to jsem tu jenom tři hodiny. S takovou jich budu mít do odpoledne klidně dvacet a to by bylo, abychom s tím nepohnuli. Hned jak nasbíráme dostatek podpisů, předáme petici Poslanecké sněmovně. Tak snad se zadaří,“ pochvaloval si Jan Ryba, další z aktivistů a vlastenců, kteří to tak nehodlají nechat.

Hrstka vlastenců dokonce podala ústavní stížnost k ústavnímu soudu a věří, že se tak německé volby budou opakovat.

„Ano, byla tu skupinka takových jednodušších gentlemanů. Vyřvávali, že teď už muslimy nic nezadrží, že Merkelová zabíjí Evropu. Jeden z nich se nám vymočil v lobby do fontánky a dva z nich se pokusili legitimovat jednoho z koncipientů, který jim přišel nějaký nahnědlý, zda to není imigrant. Předali mi na stůl ručně psanou ústavní stížnost, přičemž už v samotném názvu dokumentu byly tři gramatické chyby a to nemluvím o tom, že dokument byl napsán patrně zelenou pastelkou. Já jsem je samozřejmě vyslechl, oznámil jim, že jsou šikovní, dal jim bonbon a poslal domů. Tohleto by podle mě nemělo volně pobíhat po venku. Jsem si jist, že by jim nějaká ústavní péče přišla k duhu,“ prozradil pan Vlastimil Vodrážka, náměstek oboru pro kontakt s veřejností ústavního soudu.

Čeští vlastenci svůj marný boj však odmítají vzdát a věří, že díky jejich iniciativě budou v Německu vyhlášeny nové volby. Nám nezbývá, než jim všem popřát hodně štěstí. Tah na branku rozhodně mají.

A TADY se dozvíte, že ústavní soud rozhodl, že za komunistů bylo lépe.

Podobné články

Doporučujeme

Další články