fb pixel Margot, nebo Emma? Slavní herci a herečky, kteří jsou si podobní jako vejce vejci – G.cz
Vyhledávání

Margot, nebo Emma? Slavní herci a herečky, kteří jsou si podobní jako vejce vejci

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Samozřejmě, že si každý umělec přeje být posuzován podle svého díla. Ale nebudeme si lhát do kapsy, že showbyznys není o vzhledu. Chcete-li uspět – opravdu uspět – musíte být výrazní a osobití po všech stránkách. A když se v branži objeví kolega, co je vám k nerozeznání podobný, může to být nepříjemné... Ale taky se toho dá využít!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 5.4.2020, 13:15

Rozděleni při porodu

S úspěchem netflixáckého seriálu Sex Education se svět mimo jiné začal zajímat o půvabnou britsko-francouzskou herečku Emmu Mackey. Ruku v ruce s tím jde fakt, že je velmi podobná o něco málo starší kolegyni, na Oscara dvakrát nominované Margot Robbie. Pokud se na ty dvě podíváte, je opravdu třeba uznat, že hlavní rozdíl mezi nimi je v barvě očí – Emma je má hnědé, Margot modré. Sama Mackey už téma hojně diskutované fanoušky na sociálních sítích vyřídila s tím, že i když jí to lichotí, byla by raději, kdyby si ji lidé pamatovali pro její výkon, ne kvůli jejímu vzhledu.

Na to se opravdu nedá nic říct, leda tak omluvně sklopit pomyslné uši a nervózně zašoupat nohama. Emma a Margot pochopitelně nejsou jediné známé filmové/seriálové tváře, které na první pohled vypadají, že je rozdělili při porodu. Podívejte se do následující galerie na další takové „nešťastníky“:

Koneckonců, říká se přece, že každý člověk má na světě jednu spřízněnou duši a jednoho dvojníka. Jak je to s tím prvním, to fakt nevíme, ale to druhé očividně platí. Máte i vy své „nebiologické dvojče“?

Podobné články

Doporučujeme

Další články