fb pixel Netflix a jeho dubnová nabídka: Čeká nás Tarantino nebo nový seriál od tvůrců Adventure Time – G.cz
Vyhledávání

Netflix a jeho dubnová nabídka: Čeká nás Tarantino nebo nový seriál od tvůrců Adventure Time

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Netflix je jedním z opravdových hrdinů všedního karanténního dne. Koronavirová krize trvá, počet nakažených roste každým dnem a nouzový stav v Česku platí ještě minimálně do 11. dubna, i když už teď se mluví o prodloužení. Na jaké filmy a seriály se v dubnu máte koukat? Vybrali jsme za vás!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 1.4.2020, 12:45

Netflix a jeho dubnové novinky

Karanténa nuda je, to ano, ale naštěstí pořád máme Netflix. Ten, jako ostatně každý měsíc, zveřejnil, jaké novinky svým uživatelům přinese. Záplavu nových seriálů a filmů z vlastní i cizí produkce jsme probrali a vyhodnotili, co z toho je opravdu zajímavé. Takže, pokud nám důvěřujete, pohodlně se usaďte a račte si zvolit...

Pokud patříte k fanouškům věci na pokračování, určitě by vám neměl ujít mysteriózní thriller Papírový dům. "Dannyho parťáci pošpanělsku" už za sebou mají tři série a nyní se vrací se čtvrtou. Odečtěte si humor a šarm George Clooneyho a přidejte drama a mysterióznost a vyjde vám tenhle super-napínavý kousek, co vás pohltí. Milovníky komedie naopak potěší zbrusu nový sitcom s příznačným názvem #blackAF s komiky Rashidou Jones a Kenyou Barrisem v hlavních rolích. A příznivci animáků už se třesou na další počin tvůrců surreálného Adventure Time, seriálu Midnight Gospel.

Filmoví nadšenci zase ocení buď životopisný kousek Sergio o životě a smrti slavného diplomata OSN anebo netradiční buddy movie Coffee & Kareem, která se na Netflixu objeví již tento týden...

Ačkoliv čím dál víc tlačí vlastní tvorbu, populární streamingová služba nezapomíná ani na to doplňovat nabídku cizích snímků. Dle hesla "bratří Coenových není nikdy dost" si tak v dubnu budete moci užít hvězdně obsazenou komedii o zákulisních praktikách starého Hollywoodu a tak trochu i o studené válce Hail, Caesar!

Nikdy neurazí ani Quentin Tarantino, a tak Netflix do nabídky filmů zařadil jeho vynikajícího a Nespoutaného Djanga. Biografické drama Velká hra s Jessicou Chastain v hlavní roli zase vypráví o životě americké lyžařky Molly Bloom, která se skoro náhodou stala provozovatelkou sítě ilegálních heren, do kterých svého času chodila společenská i mafiánská smetánka. Pokud vás zajímá víc, všechny naše tipy najdete v galerii výše.

Bohužel jsme k jednotlivým snímkům a seriálům nemohli dodat konkrétní data, protože na Česko lokalizovaný Netflix nabídku obmněňuje trochu jinak než jeho zahraniční kolegové. To, co nabídne obecně v následujícím měsíci, by ale mělo platit celosvětově.

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články