fb pixel Making of nejepičtějších scén Hry o Trůny: Naši oblíbení hrdinové ve skutečnosti bojovali se zeleným plátnem – G.cz
Vyhledávání

Making of nejepičtějších scén Hry o Trůny: Naši oblíbení hrdinové ve skutečnosti bojovali se zeleným plátnem

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Od premiéry nejočekávanějšího dílu poslední série Hry o trůny uplynuly už dva dny, a proto si myslíme, že už to snad všichni viděli. Takže se na nás snad nebudete tolik zlobit, když se podíváme na zoubek tomu, jak se natáčela tato extrémně dramatická epizoda, konkrétně dvě naprosto zásadní scény. Pokud jste to ještě nestihli zhlédnout, tak dál radši nečtěte, protože nechceme spoilerovat.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 30.4.2019, 12:59

Nejdiskutovanější epizoda na Twitteru v historii

Třetí díl osmé série Hry o trůny byla vážně jízda, což dokazuje i to, že se jedná o nejvíce diskutovanou epizodu na Twitteru v historii. Nemůže za to jen to, že jsme v ní přišli o velkou řadu oblíbených postav, ale také dvě scény, které mají všechny předpoklady k tomu, stát se kultem. Dál už čtěte opravdu pouze v případě, že jste to už stihli zkouknout.

Jedna z nich má bohužel špatný konec, i tak ale působí opravdu epicky. Může za to fakt, že se v ní objevuje nejmladší a nejodvážnější bojovnice v celém Západozemí - Lyanna Mormont, která sundá třímetrového obra, při čemž sama přijde o život. Její smrt nás z bitvy o Zimohrad mrzí snad úplně nejvíc. Představitelku mladé bojovnice, Bellu Ramsey, však ani trochu. "Věděla jsem, že na Železný trůn neusednu, a tak jsem ráda, že jsem mohla být zabita v tak kultovní scéně a navíc zabila obra," uvedla. Takže až vám někdo řekne, že se perete jako holka, vzpomeňte si na Lyannu a berte to jako pochvalu!

Jako druhou scénu pro rozebrání jsme si vybrali tu úplně nejzásadnější. Vůbec nevíme, jak se dokázala Arya probít z útrob Zimohradu až za Nočním králem, aby ho s obratností sobě vlastní proťala dýkou. Velkou radost nám však udělalo i to, že říši lidí zachránila právě ona a nikoliv provařený hrdina Jon Snow. Mimochodem, věděli jste, že tou dýkou, kterou vrazila do hrudi Nočního krále, měl být v první sérii zavražděn Bran nájemným zabijákem? Vsadíme se, že ne.

No a tady v galerii najdete, jak se úžasné scény natáčely:

A tady čtěte, jaká lovestory by nás potěšila.

Podobné články

Doporučujeme

Další články