Zapomeňte na Jona a Daenerys: 10 nejvtipnějších koláží o lovestory Brienne a Tormunda, kterou všichni chceme vidět – G.cz
Vyhledávání

Zapomeňte na Jona a Daenerys: 10 nejvtipnějších koláží o lovestory Brienne a Tormunda, kterou všichni chceme vidět

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Za dlouhých osm sérií Hry o Trůny jsme viděli nespočet milostných vzplanutí. Posledním z nich byla nepříjemná sexuální scénka mezi Aryou a Gendrym, kterou nechtěl nikdo z nás vidět a už ji z mysli nikdy nevymaže. Naopak bychom ocenili, kdyby se konečně rozhořela lovestory mezi Brienne z Tarthu a rudovlasým divochem Tormundem. A nejsme sami, na internetu se objevila řada skvělých memes a koláží, které tomuto románku také fandí.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 25.4.2019, 13:13

Chceme románek mezi Brienne a Tormundem

Osmá série nejpopulárnějšího seriálu současnosti je v plném proudu a my s napětím očekáváme, jak dopadne velká bitva mezi živými a mrtvými, ke které se schyluje. Není to však jediná věc, kterou žijeme. Další problém, který nás pálí, je zatím nenaplněná láska mezi blonďatou rytířkou Brienne a Tormundem.

Už v prvním momentu, kdy zrzavý poloobr spatřil blonďatou bojovnici, zahořel k ní hlubokým citem. Od té doby nevynechal jedinou příležitost, aby jí svou náklonnost nedemonstroval. Zatím však bohužel neúspěšně, neboť Brienne spíše touží po králokatovi Jamiem s krásnou tvářičkou. My si ale myslíme, že krása není všechno, takže jsme rozhodně tým "Briemund". Jestli stále pochybujete, tak se rozhodně podívejte do naší galerie, která vás o nevyhnutelnosti jejich lásky přesvědčí. Vždyť každá žena touží mít svého Tormunda, který za ní bude pálit tak, jak to umějí jen nespoutaní divoši.

A tady čtěte o velmi nepříjemné scéně z minulého dílu, kterou nejde dostat z hlavy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články