Majitelé BMW jsou nejhorší řidiči ze všech, prokázala studie – G.cz
Vyhledávání

Majitelé BMW jsou nejhorší řidiči ze všech, prokázala studie

BMW ve vás dokáže probudit agresi I Policie ČR disponovala hybridním BMW. Bohužel s ním ale nabourali. Co je drahé, to je hnusné. Agrese řidičů BMW nezná hranic + DALŠÍ 1 FOTKA

Také jste si za peníze z pojistky ihned po maturitě koupili „bávo“ za 30 tisíc, a posléze jste do něj narvali 100 tisíc za kvalitní tuning, který vám získal respekt ve vaší partě, co se schází na parkovišti u McDonaldu? V tom případě vás ostatní řidiči na vozovce pokládají za nejhorší řidiče ze všech. Dostatkem logiky rovněž nedisponujete, protože rozumnější by bylo koupit si auto za 100 tisíc a investovat do něj 30, nemyslíte?

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 27.5.2021, 18:05

Nejagresivnější jsou řidiči BMW

Řidiči vozidel BMW jsou dle průzkumu veřejného mínění nejhorší ze všech. Kromě toho, že ohrožují silniční provoz svou agresivní jízdou, tak bývají často nejagresivnější i mimo silnici. Dle průzkumu Britanins, který probíhal ve Velké Británii, se ukázalo, že 56 % lidí se domnívá, že majitelé vozidel značky BMW jsou špatní lidé. Lidé jsou primárně vysazeni vůči BMW typu M3. Na druhém místě se umístili řidiči automobilů značky Range Rover se 43 %. Třetí nejagresivnější řidiči nejčastěji řídí Audi TT.

Agresivní však nejsou jen řidiči naleštěných sporťáků, ale i dodávek. Agresivní řidiči dodávek řídí Ford Transit a Volkswagen Transporter. Studie ukázala, že osobnostní rysy řidičů často odpovídají vozidlům, která řídí. Samotní řidiči si to však nepřipouštějí a většinou si nemyslí, že jejich vozidlo odpovídá jejich osobnostnímu profilu.

Agresivní jsou i řidiči BMW na českých vesnicích

Lidem z českých vesnic a menších měst z nepochopitelného důvodu stoupá sebevědomí, jakmile si propíchnou hřebíkem výfuk, díky čemuž má auto při šlápnutí na plyn drsnější zvuk. Ten vzbuzuje na návsi respekt. Mnohem raději si leští nárazník než svou bambuli, což způsobuje přebytek hormonů v jejich těle a zvyšuje agresivitu za volantem.

To, že BMW vlastní nejagresivnější a nejhorší řidiči, dokazuje i jejich chování u nás v Čechách, kde bezohledně túrují svá přestárlá žihadla s repasovaným motorem na parkovištích u supermarketů. Tímto chováním si maloměštští „bavoráci“ dokazují, že jsou nejsilnějšími kohouty na dvorku.

A zde 5 důvodů, proč může být BMW 3 GT ideálním rodinným autem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články