fb pixel Lucie Bílá po divadle otevírá i lunapark, všechny dobré duše by se měly dostavit, říká – G.cz
Vyhledávání

Lucie Bílá po divadle otevírá i lunapark, všechny dobré duše by se měly dostavit, říká

Zdroj: G.cz

Poté, co Lucie Bílá tohle pondělí slavnostně otevřela Divadlo Lucie Bílé s tím, že hned do týdne nás čeká první koncert, otevírá zpěvačka uprostřed nejhorší pandemie za posledních sto let ještě lunapark, kde se můžeme nakazit všichni společně.

Jan Studnička
Jan Studnička 24.9.2020, 13:28

Inspirace shůry

“Natrhala jsem něco kontryhele, přihodila do odvaru kořen mandragory a šupiny salamandra,” vysvětluje Lucie Bílá svůj nečekaný krok. “Zjevila se mi bohyně Země a duch Karla Svobody, oba mě přesvědčili, že to nejlepší, co teď mohu udělat, je otevřít vedle divadla ještě lunapark.” Zábavní park bude nejdřív fungovat na pražském Výstavišti, aby tam mohlo přijít co nejvíc rodin najednou. Postupně objede celou republiku, aby dobrou náladou infikoval park úplně všechny, nakonec se ale usadí v Otvovicích. Protože proč ne.

“Určitě budeme mít horskou dráhu a strašidelný dům, prostě chci co nejvíc atrakcí, u kterých na sebe lidi budou zblízka křičet s otevřenými ústy,” vypočítává zpěvačka. “Možná přihodíme i nějakou lidovější a tradičnější zábavu, ať nejsme jenom v sevření toho moderního a světa a moderních atrakcí,” usmívá se.

“Já jsem jako malá jezdila na tábory a myslím, že to dnešní mládeži chybí, takže budou nějaké táborové hry.” Děti tak čeká například soutěžení v týmech. “Hned první disciplínou bude lízátko. Děti se rozdělí do týmu po dvaceti, každý tým dostane velké lízatko a tým, který první vycucá celé lízátko až na tyčku, vyhrává. Ale musí olizovat všichni, ne že se bude někdo ulejvat,” hrozí Lucie se smíchem prstem.

Party, alkohol a Sparty

Podobně jako divadlo, i lunapark ponese originální jméno Lunapark Lucie Bílé. I tady bude programovou ředitelku dělat Simona Stašová. K většině otázek se stavěla celkem lakonicky. Na otázku, jaké můžeme v parku čekat občerstvení, otevřela v jednom stánku troubu a zeptala se: “Co vidíš?” Říkáme: “Kuře.” A ona: “Tak vidíš.”

I fanoušci tvorby naší nejlepší zpěvačky si ale přijdou na své. Lunapark chystá několik atrakcí založených právě na jejích nejlepších kusech. V atrakci, která se jmenuje Neposlušné tenisky dostanete do bot střepy a budete muset projít po provaze nad propastí, ze které syčí plyn. Kdo to nedá, je trouba. Tahle zkouška odvahy má i skupinovou verzi, ve které po provaze chodí holky s klukama, kluci s klukama a holky s holkama.

Lucie Bílá se zaručuje za absolutní bezpečnost celého parku s tím, že kdo zemře, tomu osobně vytesá na hrob nějakou milou SMSku. Ať už to znamená cokoli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články