fb pixel Archanděl Gabriel dnes sestoupil z nebes, aby povzbudil věřící a prostřelil Jiřímu Ovčáčkovi koleno – G.cz
Vyhledávání

Archanděl Gabriel dnes sestoupil z nebes, aby povzbudil věřící a prostřelil Jiřímu Ovčáčkovi koleno

Během dnešních dopoledních hodin se v na brněnském náměstí za doprovodu záplavy zlatavého světla a andělských chórů zjevil archanděl Gabriel s tím, že má v naší republice pár úkolů od všemohoucího. Mezi nimi například pár vlídných slov a jednání s mluvčím prezidenta republiky.

Jan Studnička
Jan Studnička 17.9.2020, 09:28

Vítejte

Všechna média dnes zběsile informují o religiózně paranormálním úkazu, který se odehrál dnes dopoledne v Brně. Archanděl Gabriel, známý též jako Levá ruka boží, sestoupil na náš svět. Pouze CNN Prima NEWS událost vynechala a raději se věnovala exkluzivní investigativní reportáži o tom, kde teď najdete na Berounsku nejlepší křemenáče.

Na otázku, proč se archanděl objevil právě v Brně, odpověděl Gabriel, že měl včera ještě inspekci v pekle a odtamtud, že je to nejkratší do Brna, protože tam se oba světy překrývají. “Věčné blaho všem, kteří tam žijí,” řekl pak na adresu Brňanů. “Za jejich utrpení je čeká království nebeské.”

Hlavní jednání nicméně čekají zástupce Boha v Praze, takže vyrazil stopem do z Moravy do Čech. “Nezapomeňte, že v božích očích je sebevražda hřích,” připomněl novinářům. “Proto nemohu jet do Prahy vlakem,” dodal a nasadil si roušku.

Prostě boží

Předseda Českého klubu skeptiků Jaromír Šrámek nám bohužel nevzal telefon, ale z důvěrného zdroje víme, že od rána sepisuje omluvný referát a snaží se kontaktovat církev s tím, jestli by se nemohl dát pokřtít. Údajně je ale velice těžké se komukoli z katolické církve dovolat, protože většina kněžích a církevních představitelů se zabarikádovala doma a vypnula si telefony.

Kardinál Duka osobně byl spatřen na Petrových kamenech v přestrojení za stařenku, jak se snaží pomocí pentagramu zavolat si na pomoc nějaké staré známé. Jediný “zástupce Boha na zemi” k zastižení byl Tomáš Halík, který už stihl pro archanděla připravit sebou moderovanou besedu pod názvem “Tomáš Halík a host”.

Po příjezdu do Prahy chce Levá ruka boží osobně promluvit na Strahově ke všem šestatřiceti českým věřícím, načež se odebere na Hrad. “Lucifer mě požádal, jestli bych mohl přeměřit Vratislava Mynáře na speciální personalizovaný kotel, když už tam budu,” vysvětloval archanděl. “Hlavně si ale potřebuji pohovořit s Jiřím Ovčáčkem. Mám sebou nebeskou devítku a doufám, že Jiří jako správný křesťan nastaví druhé koleno.” Na otázku, proč chce Gabriel našeho mluvčího střílet do nohou se zatvářil nedůvěřivě: “Jako nevíte, jo? Ale no tak.”

Podobné články

Doporučujeme

Další články