fb pixel Loučení i oslava padesátin: Na Prague Rocks 2019 vystoupí Kiss a ZZ Top! – G.cz
Vyhledávání

Loučení i oslava padesátin: Na Prague Rocks 2019 vystoupí Kiss a ZZ Top!

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Kiss a ZZ Top to jsou dvě ikony hudebního světa, které není třeba představovat. Fanoušci obou těchto kapel zvučných jmen mají svátek, protože obě legendární kapely vystoupí na druhém ročníku akce Prague Rocks, který se koná právě dnes 19. června na Sinobo Stadium, tedy někdejší pražské Eden Aréně.

Václav Roman
Václav Roman Aktualizováno 19.6.2019, 10:43

Dvě legendy pohromadě - neopakovatelná záležitost

Koncert jedné z nejúspěšnějších rockovým kapel, ke kterým Kiss můžeme bez obav zařadit, někoho možná překvapí. Vždyť kapela před bezmála dvaceti lety prohlásila, že tour s názvem The Farewell je tím úplně posledním. Dnes víme, že nebylo. Kapela od té doby vydala dvě desky a koncertovala směle dál, několikrát i v ČR.

V červnu k nám zavítají slavní Kiss znovu. Rockové legenda je po pětačtyřicetileté kariéře znovu na svém posledním turné, které je vhodně pojmenované „End of the Road“, toto turné má být věnované milionům fanoušků Kiss Army. „Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne,“ uvedli Kiss. Se svými fanoušky se chystají rozloučit ve velkém stylu a v Praze se můžeme těšit na monumentální show pod širým nebem.

ZZ Top slaví 50

Zvláště proto, že kromě Kissáků se českým fanouškům v rámci Prague Rocks 2019 představí také tři svérázní sympaťáci ze ZZ Top, kapely, která oblažuje svět hudbou už padesát let. Tak dlouho už spolu baskytarista Billy Gibbons, zpěvák Dusty Hill a bubeník Frank Beard okouzlují všechny generace fanoušků po celém světě. ZZ Top mají nejstabilnější sestavu v historii rockové hudby.

A komu by to bylo málo, tak přihodíme ještě české trio BSP, které vystoupí ve známém složení Ota Balage, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček. Domácí formace BSP vystoupí před hvězdnými Kiss a ZZ Top.

Lístky na tento výjimečný event jsou k mání v síti Ticketportal. Aktuálně k stání za 1690 korun a k sezení od 1890 korun.

Do Prahy míří také legendární Kool & The Gang. Poslechněte si jejich největší hity.

Podobné články

Doporučujeme

Další články