Litry dietní coly a nonstop zapnutá televize: The New York Times popsaly běžný den Donalda Trumpa – G.cz
Vyhledávání

Litry dietní coly a nonstop zapnutá televize: The New York Times popsaly běžný den Donalda Trumpa

Donald Trump miluje fast foody a denně prý vypije až dvanáct plechovek dietní coly.
Zdroj: Instagram.com

Jaký národ, takový prezident! Leč milionář s bytem obloženým zlatem, Donald Trump v sobě lidovost skutečně nezapře. Svým voličům je podobnější víc než, si myslíte - denně vypije tucet plechovek dietní Coca Coly a televizi sleduje čtyři až osm hodin denně, a to i v jídelně. S detailním infem ze soukromí hlavy Spojených států přišel deník The New York Times, sám Trump jejich článek označila za fake news.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 12.12.2017, 13:55

Colu, pijeme colu

Den prezidenta země má jistě řadu pevně daných náležitostí, každý muž v tomto úřadu k tomu ale přidá pár svých osobních rituálů. Co tak třeba dělá Donald Trump poté, co vstane, natře se rozdrcenými sýrovými křupkami a nasadí si na hlavu mrtvé morče? Do toho vnesl světlo deník The New York Times.

Vydal totiž článek, v němž jsou prezidentovy každodenní návyky detailně popsány. Noviny se odkazují na fundované zdroje z Trumpova blízkého okolí. Hlava Ameriky prý denně stráví nejméně čtyři, spíše ale klidně i sedm nebo osm hodiny sledováním televize. Zapíná ji hned ráno a sleduje především zpravodajské kanály. Telka s úhlopříčkou 152 centimetrů je prý zapnutá i během schůzek, které probíhají v jídelně Bílého domu. Trump přitom novinářům nedávno řekl, že na televizi nemá čas, protože je až po uši zavalen pročítáním "důležitých dokumentů".

Aby sledování událostí, které pak velmi rád komentuje skrze Twitter, neměl tak nudné, poroučí si prý Trump až dvanáctkrát denně plechovku dietní Coca Coly. A když dostane hlad, stačí mu zmáčknout čudlík - má údajně speciální jen na objednávání oběda.

Timesy se před zveřejněním textu na prezidenta obrátily s celým seznamem doplňujících dotazů, ten na to ale přímo nereagoval a pouze nechal vzkázat, že jde o lživé informace od lživých zdrojů a vydaný článek posléze označil za fake news. Že si Trump libuje ve fast foodech a nezdravé stravě je ale přitom celkem známá věc. V kombinaci s vysedáváním u obrazovky by to ale pan prezident měl možná přehodnotit.

A tady 15 důkazů, že Trumpovi šplouchá na maják.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu