fb pixel Léto paní Alenky: Velká galerie bizarních výjevů z předvolební kampaně ministryně Schillerové – G.cz
Vyhledávání

Léto paní Alenky: Velká galerie bizarních výjevů z předvolební kampaně ministryně Schillerové

+ DALŠÍCH 13 FOTEK + DALŠÍCH 14 FOTEK

Předvolební kampaň tuzemských politických stran vrcholí a hnutí ANO se do voleb nebálo poprvé vyslat i svou „ministryni Instagramu“ Alenu Schillerovou, která se kromě focení na sociální sítě občas věnuje i financím. Její záslužnou práci pro ANO jsme celou dobu bedlivě sledovali na sociálních sítích a byli jsme uchváceni z toho, kolik toho zvládne denně nafotit a zveřejnit. Občas jsou to teda perly, a tak to máme rádi.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 6.10.2021, 15:02

Paní Alenka jde do voleb!

Kudy projde, tudy se fotí. A vše pak nezapomene dát upravit fotografovi a nasdílet na všechny sociální sítě. Řeč je samozřejmě o naší ministryni financí Aleně Schillerové, která má fotografii snad s každým keřem a voličem ANO v této zemi. A hlavně taky s českým zpěvákem Davidem Deylem, jenž se v roce 2010 proslavil písní Akorát. V tom by nebyl žádný problém, kdyby si tuto píseň tak trochu nevypůjčil od Rihanniny písničky Unfaithful. Za autora melodie a kompozice se však vydává on sám a hit Akorát vesele hrají česká rádia dodnes. Zpátky k paní Alence. Česká „ministryně Instagramu“, jak je mnohými přezdívána, má za sebou celkem náročné léto. Kromě focení se hojně věnovala navštěvování mnoha míst v Čechách a na Moravě, ale také řešení mnoha důležitých věcí okolo financí.

My jsme celou jarní/letní kampaň bedlivě a s nadšením sledovali. Vyšlo z ní samozřejmě mnoho zajímavých situací a fotografií, které stojí za to!

Všichni se shodneme na tom, že paní Alenka umí žít i během předvolební kampaně. Amen.

Podobné články

Doporučujeme

Další články