fb pixel Lepší čtyřicítka v hrsti než dvacítka na dýze: 7 důvodů, proč vyměnit mladou buchtu za zachovalou maminu – G.cz
Vyhledávání

Lepší čtyřicítka v hrsti než dvacítka na dýze: 7 důvodů, proč vyměnit mladou buchtu za zachovalou maminu

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Od paní Robinsonové po Stiflerovu mámu – starší ženy jsou prostě super. Jsou bohaté a zkušené ve všech oborech. No řekněte, která dvacítka umí vyplnit daňové přiznání, zatímco má kotníky za ušima? I když to raději nezkoušejte, místní lékárně by mohly dojít zásoby Voltaren gelu.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 5.4.2019, 10:29

1. Nebudou vás otravovat s dítětem

Chodit s dívkou svého věku je celkem naprd, jelikož musíte neustále plánovat další kroky. Dobře, chodíme spolu, takže u sebe brzo začneme přespávat, pak spolu musíme začít bydlet, a když už s těžkým srdcem vyhodíte svůj PlayStation, protože na něj „není místo“ na rozdíl od další sady vonných svíček, začne vás otravovat s dítětem. Čtyřicítky vám tohle nikdy nezačnou vytýkat, protože naprostá většina z nich už dítě má. A dost možná je to jeden z vašich kamarádů.

2. Můžete si zahrát na cool mladýho taťku

A když už vaše mamina-přítelkyně nějaké to děcko má, tak si vždycky můžete vyzkoušet, jaký to je být něčí táta – a to nejlíp někoho ve vašem věku. Není nic lepšího, než poučovat někoho stejně starýho, aby se laskavě zamyslel nad svou budoucností, zatímco jdete „klátit“ jeho mámu do ložnice.

3. Money, money, money

Většina starších slečen má ve svém věku již stabilní příjem, o který se přeci velice rády podělí se svým kolouškem, který jim dělá mladou. Nezapomeňte, že není žádná ostuda vyženit byt a kreditku! Aspoň se její dětičky, kterým z dědictví nic nezůstane, naučí samostatnosti. Na rozdíl od vás.

4. Můžete ji posílat kupovat trávu

Každý to zná – jdete si koupit nějaký to štróňo od kámoše s dredy a vytahanou mikinou před místní střední a musíte se pořád otáčet, jestli náhodou někde nejsou příslušníci policie. Takovou hezkou maminu v novém volvu ale nikdo podezírat nebude. A až dostanete hulihlad, tak vám vaše drahá starší polovička ráda něco uvaří. Třeba míchaná vajíčka jako od maminky.

5. Dobře vaří

Dnešní mladý holky jí v zásadě jen dvě jídla – avokádo nebo celer. A navíc nevaří, protože rovnoprávnost, vole. Takové maminy vám milerády uvaří, oč si jen řeknete – je libo postkoitální řízek nebo gulášek?

6. Jsou vděčné

Vaše starší přítelkyně vám všechno velice rády a rychle odpustí. I to, že celý den sedíte ve spodkách u počítače. Jestli chce ta stará rašple někoho komandovat, tak ať si jde ulovit jinýho boyfrienda. Nejlíp nějakýho starýho. Protože vy si vybírat z mladších můžete. Ona už ne a moc dobře si to uvědomuje.

7. A když vás omrzí...

...stačí počkat, až umře. Moc dlouho to trvat nebude. A třeba z lítosti sbalíte ještě u pohřební hostiny nad mísou krabího salátu její mladší sestru. Nebo třeba maminku. Lásce se meze nekladou!

A tady si prohlédněte galerii nesmrtelných hlášek Václava Klause.

Podobné články

Doporučujeme

Další články