Legendární dvojka novozélandských loserů se vrací: Flight of the Conchords bude mít pokračování

Je to už deset let, co losery po celém světě potěšil sitcom o skutečné i seriálové kapele Flight of the Conchords. Z Jamaina a Breta bylo všem tak trochu trapně za ně samé, jejich songy se nedaly poslouchat, byla to ale královská zábava. Nyní se seriál dočká hodinového pokračování.

Návrat dementů

Bret McKenzie a Jamaine Clement jsou dva kamarádi z Nového Zélandu, kteří před více než deseti lety svou komediální hudební show zaujali nejprve BBC, která jim vyrobila vlastní rozhlasový pořad, a posléze i hlavouny z HBO. Ti se o nich rozhodli natočit sitcom. Kluci v něm hrají sami sebe a potýkají se třeba s neúspěšností kapely, neschopným managerem či šílenou skalní fanynkou, ale také nepopularitou u žen a dalšími problémy všedního dne.

Seriál, který s tetelícím se srdcem sledoval každý nemotorný lehce autistický loser na světě, běžel mezi lety 2007 a 2009 a skončil po dvou sezónách – nyní ale, zdá se, se Bret s Jamainem na obrazovky vrátí, alespoň na chvíli. Clement potvrdil, že HBO bude točit nový hodinový speciál, který se ke „čtvrtému nejpopulárnějšímu kytarovo-rapovo-funkovo-digi-bongo-komediálnímu duu na Novém Zélandu“ vrátí. Pánové trochu zestárli, trochu prošedivěli, v jádru ale zůstali stejnými manťáky, takže o zábavu bude postaráno.

„Smlouvy ještě nejsou na stole, ale doufáme, že brzy budeme mít nějaké novinky,“ potvrdil zvěsti americkému hudebnímu magazínu Fader zástupce HBO. No my se těšíme!

A tady 5 nových seriálů roku 2018, které vypadají velmi slibně.


Komentáře