Legendární dvojka novozélandských loserů se vrací: Flight of the Conchords bude mít pokračování – G.cz
Vyhledávání

Legendární dvojka novozélandských loserů se vrací: Flight of the Conchords bude mít pokračování

Komediálně-hudební duo Flight of the Conchords se vrátí na televizní obrazovky v hodinovém speciálu.
Zdroj: Facebook Flight of the Conchords

Je to už deset let, co losery po celém světě potěšil sitcom o skutečné i seriálové kapele Flight of the Conchords. Z Jamaina a Breta bylo všem tak trochu trapně za ně samé, jejich songy se nedaly poslouchat, byla to ale královská zábava. Nyní se seriál dočká hodinového pokračování.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 11.1.2018, 09:58

Návrat dementů

Bret McKenzie a Jamaine Clement jsou dva kamarádi z Nového Zélandu, kteří před více než deseti lety svou komediální hudební show zaujali nejprve BBC, která jim vyrobila vlastní rozhlasový pořad, a posléze i hlavouny z HBO. Ti se o nich rozhodli natočit sitcom. Kluci v něm hrají sami sebe a potýkají se třeba s neúspěšností kapely, neschopným managerem či šílenou skalní fanynkou, ale také nepopularitou u žen a dalšími problémy všedního dne.

Seriál, který s tetelícím se srdcem sledoval každý nemotorný lehce autistický loser na světě, běžel mezi lety 2007 a 2009 a skončil po dvou sezónách – nyní ale, zdá se, se Bret s Jamainem na obrazovky vrátí, alespoň na chvíli. Clement potvrdil, že HBO bude točit nový hodinový speciál, který se ke „čtvrtému nejpopulárnějšímu kytarovo-rapovo-funkovo-digi-bongo-komediálnímu duu na Novém Zélandu“ vrátí. Pánové trochu zestárli, trochu prošedivěli, v jádru ale zůstali stejnými manťáky, takže o zábavu bude postaráno.

„Smlouvy ještě nejsou na stole, ale doufáme, že brzy budeme mít nějaké novinky,“ potvrdil zvěsti americkému hudebnímu magazínu Fader zástupce HBO. No my se těšíme!

A tady 5 nových seriálů roku 2018, které vypadají velmi slibně.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu