Výhled seriálových fanoušků: 5 zcela nových a slibných show, které nás čekají v roce 2018

Seriály si v posledních letech pomalu ale jistě vydobyly pevné postavení a někteří filmoví fanoušci už je skoro upřednostňují před klasickými snímky. Pokud se řadíte mezi příznivce televizních dramat na pokračování, máme pro vás 5 tipů na zajímavé a úplně nové počiny, které startují v první třetině roku 2018.

1. The Alienist

Zatím desetidílná série se odehrává v New Yorku na konci 19. století. K sérii záhadných vražd chlapeckých prostitutů je povolán policista Teddy Roosevelt (Brian Geraghty), který sestaví tým z kriminálního psychologa - tzv. alienisty - lékaře (Daniel Brühl), tvrdohlavé policejní sekretářky (Dakota Fanning) a ilustrátora (Luke Evans). Společnými silami a za pomoci moderních postupů se šíleného vraha na útěku pokusí dopadnout.

2. The Chi

Společenské drama The Chi popisuje život afroamerických obyvatel v chicagské čtvrti South Side. Seriál vytvořila Lena Waithe, první černá žena, která vyhrála cenu Emmy za komediální scénář, již získala za epizodu z úspěšné netflixí série Master of None.

3. 9-1-1

Ryan Murphy a Brad Falchuk se v posledních letech zapsali do televizní scény především díky seriálu American Horror Story. Jejich nový společný počin spojí několik herců právě ze strašidelné série (Angela Bassett, Connie Britton), jinak jde ale o něco zcela odlišného. 9-1-1 je drama založené na skutečných událostech z každodenních životů záchranářů, strážníků, hasičů, ale i dispečerů, kteří na nouzové lince přijímají volání o pomoc.

4. Reverie

Mara Kint (Sarah Shahi) hraje v chystané psychologické sérii bývalou policejní vyjednavačku, která po osobní tragédii odchází z terénu a jde učit na univerzitu. Pak je ale coby odborná konzultantka povolána ke kurióznímu případu - existuje jistá virtuální realita, kde si člověk může doslova splnit své sny. A někteří z těch, co se do ní zapojili, se nechali unést natolik, že v ní ztratili sami sebe.

5. Kiss Me First

Kiss Me First je úspěšná novela Lottie Moggach. Její hlavní hrdinkou je Leila, dívka závislá na počítačových hrách a především pak na virtuálním světě Agora. Realita ji moc nebere, pak se ale seznámí se sebevědomou party girl Tess, která ji k sobě přitahuje jako plamen můru. Leilina nová přítelkyně má ale temné tajemství. Práva ke zfilmování předlohy koupil Netlix, v lednu bude mít seriál premiéru.

A tady 10 blockbusterů roku 2018, na které se těšíme.


Komentáře