fb pixel Lednový humor s Vainem: Velká galerie volebních koláží, které vás zahřejí u srdce – G.cz
Vyhledávání

Lednový humor s Vainem: Velká galerie volebních koláží, které vás zahřejí u srdce

+ DALŠÍCH 17 FOTEK + DALŠÍCH 18 FOTEK

Válka, mír, volby, jezulátko, kulka v dopise, rozvědčík, estébák nebo vyhozený Prchal. I takhle nějak by se dal pomocí několika slov definovat leden 2023, který vyvrcholil tím, že se z generála Pavla stal prezident Pavel. U všeho byl samozřejmě i náš dvorní kolážista Vain.

Martin Miko
Martin Miko 9.2.2023, 15:18

Volby jsou konečně za námi

Leden 2013 byl jeden z nejnáročnějších měsíců, který jsme za posledních 5 let zažili. Ano, vrcholila kampaň prezidentských voleb a emocí bylo všude na rozdávání. Rozhádaná republika, vystrašení důchodci a jednodušší jedinci nás na internetu přesvědčovali o tom, že generál Pavel nás zatáhne do války, když se stane prezidentem. Přitom stačilo na Wikipedii zadat heslo pravomoci prezidenta ČR a zjistit si, co vlastně náš prezident může a nemůže. Jenže né, ono je totiž mnohem snazší věřit příběhům sousedky nebo přeposlanému mailu bez zdroje. Naštěstí je to za námi a situace se v únoru začíná pomalu uklidňovat a na politické spory se začíná zapomínat.

U všeho zásadního, včetně prezidentských voleb, byl samozřejmě i náš dvorní kolážista Vain, který po sobě zanechal tolik humorných koláží, že by zaplnily i dvě galerie. Zde máte výcuc toho nejlepšího z měsíce ledna.

A co přinese rok 2023? Odstraňování štěnic z Hradu, poslání Zemana do důchodu a hledání nového zaměstnání pro Jiřího Ovčáčka. Ne, děláme si legraci. Nechte se překvapit.

Podobné články

Doporučujeme

Další články