Křemílek konečně promluvil: „Vochomůrka je sexuální predátor. Musel jsem mu hladit „čepičku“ – G.cz
Vyhledávání

Křemílek konečně promluvil: „Vochomůrka je sexuální predátor. Musel jsem mu hladit „čepičku“

Kampaň MeToo, kdy se ženy (i muži) po letech doznávají k tomu, že byl na ně vyvíjen sexuální nátlak od dominantních mužů či žen nabírá na obrátkách. Vypadá to, že problém je celosvětového rozsahu.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 22.11.2017, 16:51

Kampaň proti sexuálním predátorům dorazila už i k nám a ozývají se první oběti. Jako první prolomil ledy Jiří Ovčáček, který se v emotivní výpovědi doznal, že ho jeden vysoce postavený muž nutil do zlých a špinavých věcí.

„Bylo to hrozné. Dodnes cítím dotyky jeho hole po celém svém těle. Zvuk jeho hudradla, které mi pleská v pravidelném rytmu o zátylek, mě bude budit ze snu ještě dlouho. A ten jeho alkoholem nasáklý dech, když mi dělal ty ošklivé věci, no hrůza,“ rozbrečel se posléze Jiří Ovčáček.

Odvaha prezidentského mluvčího strhla v Čechách lavinu. Další a další oběti přicházejí se svým svědectvím a sexuální predátoři jsou bez soudu dehonestováni a vláčeni bahnem.

Mezi čerstvé přírůstky do kampaně MeToo se nyní zařadil i skřítek Křemílek.

„Už to nemůžu v sobě déle držet. Musel jsem s tím jít na veřejnost. Díky kampani MeToo jsem v sobě našel odvahu podělit se o své zkušenosti,“ vysvětloval Křemílek, který stěží zadržoval slzy.

„Vy vůbec nemáte ponětí, co se tehdy za vlahých letních večerů kdesi uprostřed lesa v mechu a kapradí dělo za zvěrstva. Vochomůrka po mně chtěl věci, které se do pohádek pro děti vůbec nehodí. Každou chvíli se o mě otřel rozkrokem a neustále mi dával najevo, že to on je tady hvězda. Že jen díky němu jsem tam, kde jsem. Vyhrožoval, že pokud neudělám, co po mně chce, tak jsem tam skončil. Prý mě nahradí Rákosníčkem.

No, co jsem měl dělat? Ta pohádka byla můj život. Chtěl jsem zůstat. Chtěl jsem být slavný a bohatý. Vydělat si peníze na pořádnou vilu. Přeci po mě nikdo nemůže chtít, abych bydlel celý život v té ruině uprostřed lesa.

Tak jsem si to nechal líbit. Pravidelně jsem Vochomůrkovi „hladil čepičku“. Tak tomu říkal on. Co to ve skutečnosti znamenalo, to snad ani nemůžu říct,“ začal Křemílek brečet, schoulil se na zem do klubíčka a začal si dělat prstem přes rty „brm brm brm brm“.

Toto odhalení samozřejmě nemohlo zůstat bez následků. Vochomůrka byl okamžitě z pohádky digitálně odstraněn a nahrazen Pikačem z pokémonů.

Svaz mykologů rovněž rozhodl o přejmenování mochomůrek, které názvem evokují tu zrůdu Vochomůrku na Jedovatá houba i přesto, že některé druhy jedovaté nejsou.

„Já jsem o ničem neměla ani ponětí. Křemílek se mi s ničím nesvěřil. On to byl vždycky takový uzavřený typ, co si žil ve svém světě. Tohle mě opravdu zaskočilo a zasáhlo,“ prozradila Jiřina Bohdalová na tiskové konferenci novinářům. Po skončení tiskové konference několika novinářům zmizely kabáty i peněženky, ale Jiřina Bohdalová se dušovala, že ona je neukradla. To je ale už jiný příběh.

Důležité je, že i po letech spravedlnost zvítězila a sexuální predátor Vochomůrka byl nejen odhalen, ale i potrestán. Bez soudu. Hezky tak nějak lidově.

A tady si můžete přečíst, že neatraktivní ženy si stěžují, že je nikdo sexuálně neobtěžoval.

Podobné články

Doporučujeme

Další články