Může být princ Harry plodem lásky zbožňované Diany a vysloužilého důstojníka? Více a méně šílené konspirační teorie o britské královské rodině – G.cz
Vyhledávání

Může být princ Harry plodem lásky zbožňované Diany a vysloužilého důstojníka? Více a méně šílené konspirační teorie o britské královské rodině

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Britové královskou rodinu milují, a to se všemi jejími skandály. Před 38 lety uzavřeli sňatek Princ Cahrles a princezna Diana. Jeho veřejnost moc nemusela, ji naopak zbožňovala, oba byli nešťastní, i když na oko čestně plnili svou reprezentativní úlohu. Ostře sledovaný vztah plnil stránky bulvárů, a to i po jejich rozvodu v roce 1996. To pochopitelně znamenalo i řadu konspiračních teorií, z nichž jedna se týká prince Harryho – napadlo vás někdy, proč se vévoda ze Sussexu na rozdíl od svého bratra vůbec nepodobá tátovi? Dále se z článku dozvíte například to, že má královna Alžběta ráda lidské maso. Královna právě dnes slaví své 95. narozeniny, narodila se 21. dubna roku 1926.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 29.7.2019, 13:57

1. Princ Harry je levoboček

Že manželství princezny Diany a prince Charlese nebylo zrovna šťastné, to se ví. Že on vždy miloval svou současnou manželku Camillu, se také ví, ale co Diana? I ta hledala to, čeho se jí nedostalo u manžela, v cizí náruči. Nemálo lidí je přesvědčeno, že z jednoho takového vztahu vzešel princ Harry, který je celá maminka, ale z oficiálního tatínka v něm mnoho není. Potenciálním otcem by mohl být třeba bývalý voják James Hewitt.

2. Královna Alžběta má ráda lidské maso

Královna Alžběta stárne s grácií a ve svém úctyhodném věku je stále vitální. Právě dnes slaví královna své 95. narozeniny. Často se ukazuje na veřejnosti a zatímco její manžel princ Philip spíše chřadne, ona vypadá pořád dobře. Čím to? Na to má odpověď jistý britský konspirační teoretik, který kdysi prohlásil, že královna musí jíst lidské maso a z něj čerpat svou sílu. V roce 2012 vytáhl tuhle praštěnou teorii web Dear Dirty America s tím, že jeden ze sloužících objevil na zámku Windsor lidské ostatky.

3. Smrt princezny Diany

Asi nejprobíranější a konspiračními teoriemi nejvíce omotaná tragická událost, související s královskou rodinou. Všemi milovaná Diana zemřela během autonehody, což zarmoutilo celý svět. Jen co si otřeli slzy, začali lidé přemýšlet, jak k neštěstí došlo. Spekulovalo se o tom, že Diana se chtěla znovu vdát a měla být dokonce těhotná se svým partnerem Dodim Fayedem. To se nelíbilo královně, kterou by to ztrapnilo, a tak měla prý smrti princezny napomoci.

4. Královna nacistka

Slavná fotka malé královny Alžběty, která vesele dovádí se zdviženou pravačkou, pobouřila veřejnost. Že je tam královně asi sedm let a že snímek vznikl před 2. světovou válkou, takže šlo o nevinné gesto, to si někteří konspirátoři nenechají vymluvit dodnes.

5. Ztracené děti

O královně Alžbětě obecně panuje mnoho teorií. Primárně má být Reptiliánkou, tedy členkou rasy humanoidních ještěrů, kteří ovládají tenhle svět. Dále se na internetových diskuzích mluví o tom, že královna i její manžel jsou členy satanistického kultu, který obětuje odložené děti z Britské Kolumbie. Královský pár měl být údajně viděn, jak si z dětského domova odvedl několik dětí. Tito caparti měli skončit na obětním oltáři a jejich krev měla být vypita jako projev úcty k ďáblu. No. Tak nevíme.

A tady galerie nejlepších fotek a momentek ze svatby prince Harryho a Meghan Markle.

Podobné články

Doporučujeme

Další články