fb pixel Může být princ Harry plodem lásky zbožňované Diany a vysloužilého důstojníka? Více a méně šílené konspirační teorie o britské královské rodině – G.cz
Vyhledávání

Může být princ Harry plodem lásky zbožňované Diany a vysloužilého důstojníka? Více a méně šílené konspirační teorie o britské královské rodině

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Britové královskou rodinu milují, a to se všemi jejími skandály. Před více než 40 lety uzavřeli sňatek Princ Charles a princezna Diana. Jeho veřejnost moc nemusela, ji naopak zbožňovala, oba byli nešťastní, i když na oko čestně plnili svou reprezentativní úlohu. Ostře sledovaný vztah plnil stránky bulvárů, a to i po jejich rozvodu v roce 1996. To pochopitelně znamenalo i řadu konspiračních teorií, z nichž jedna se týká prince Harryho – napadlo vás někdy, proč se vévoda ze Sussexu na rozdíl od svého bratra vůbec nepodobá tátovi?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 15.9.2022, 10:23

1. Princ Harry je levoboček

Že manželství princezny Diany a prince Charlese nebylo zrovna šťastné, to se ví. Že on vždy miloval svou současnou manželku Camillu, se také ví, ale co Diana? I ta hledala to, čeho se jí nedostalo u manžela, v cizí náruči. Nemálo lidí je přesvědčeno, že z jednoho takového vztahu vzešel princ Harry, který je celá maminka, ale z oficiálního tatínka v něm mnoho není. Potenciálním otcem by mohl být třeba bývalý voják James Hewitt.

2. Královna Alžběta měla ráda lidské maso

Královna Alžběta a princ Philip nás bohužel opustili, nicméně dlouhá léta se spekulovalo o tom, že zatímco on chřadnul, tak královna byla i na svůj věk velmi vitální. Čím to? Na to má odpověď jistý britský konspirační teoretik, který kdysi prohlásil, že královna musí jíst lidské maso a z něj čerpat svou sílu. V roce 2012 vytáhl tuhle praštěnou teorii web Dear Dirty America s tím, že jeden ze sloužících objevil na zámku Windsor lidské ostatky.

3. Smrt princezny Diany

Asi nejprobíranější a konspiračními teoriemi nejvíce omotaná tragická událost, která souvisí s královskou rodinou. Všemi milovaná Diana zemřela během autonehody, což zarmoutilo celý svět. Jen co si lidé otřeli slzy, začali přemýšlet, jak k neštěstí došlo. Spekulovalo se o tom, že Diana se chtěla znovu vdát a měla být dokonce těhotná se svým partnerem Dodim Fayedem. To se nelíbilo královně, kterou by to ztrapnilo, a tak měla prý smrti princezny napomoci.

4. Královna nacistka

Slavná fotka malé královny Alžběty, která vesele dovádí se zdviženou pravačkou, pobouřila veřejnost. Že je tam královně asi sedm let a že snímek vznikl před 2. světovou válkou, takže šlo o nevinné gesto, to si někteří konspirátoři nenechají vymluvit dodnes.

5. Ztracené děti

O královně Alžbětě obecně panuje mnoho teorií. Primárně má být Reptiliánkou, tedy členkou rasy humanoidních ještěrů, kteří ovládají tenhle svět. Dále se na internetových diskuzích mluví o tom, že královna i její manžel byli členy satanistického kultu, který obětuje odložené děti z Britské Kolumbie. Královský pár měl být údajně viděn, jak si z dětského domova odvedl několik dětí. Tito caparti měli skončit na obětním oltáři a jejich krev měla být vypita jako projev úcty k ďáblu. No. Tak nevíme.

A tady galerie nejlepších fotek a momentek ze svatby prince Harryho a Meghan Markle.

Podobné články

Doporučujeme

Další články