Může být princ Harry plodem lásky zbožňované Diany a vysloužilého důstojníka? Více a méně šílené konspirační teorie o britské královské rodině – G.cz
Vyhledávání

Může být princ Harry plodem lásky zbožňované Diany a vysloužilého důstojníka? Více a méně šílené konspirační teorie o britské královské rodině

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Britové královskou rodinu milují, a to se všemi jejími skandály. Před 38 lety uzavřeli sňatek Princ Cahrles a princezna Diana. Jeho veřejnost moc nemusela, ji naopak zbožňovala, oba byli nešťastní, i když na oko čestně plnili svou reprezentativní úlohu. Ostře sledovaný vztah plnil stránky bulvárů, a to i po jejich rozvodu v roce 1996. To pochopitelně znamenalo i řadu konspiračních teorií, z nichž jedna se týká prince Harryho - napadlo vás někdy, proč se vévoda ze Sussexu na rozdíl od svého bratra vůbec nepodobá tátovi?

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 29.7.2019, 13:57

1. Princ Harry je levoboček

Že manželství princezny Diany a prince Charlese nebylo zrovna šťastné, to se ví. Že on vždy miloval svou současnou manželku Camillu, se také ví, ale co Diana? I ta hledala to, čeho se jí nedostalo u manžela, v cizí náruči. Nemálo lidí je přesvědčeno, že z jednoho takového vztahu vzešel princ Harry, který je celá maminka, ale z oficiálního tatínka v něm mnoho není. Potenciálním otcem by mohl být třeba bývalý voják James Hewitt.

2. Královna Alžběta má ráda lidské maso

Královna Alžběta stárne s grácií a ve svém úctyhodném věku je stále vitální. Často se ukazuje na veřejnosti a zatímco její manžel princ Philip spíše chřadne, ona vypadá pořád dobře. Čím to? Na to má odpověď jistý britský konspirační teoretik, který kdysi prohlásil, že královna musí jíst lidské maso a z něj čerpat svou sílu. V roce 2012 vytáhl tuhle praštěnou teorii web Dear Dirty America s tím, že jeden ze sloužících objevil na zámku Windsor lidské ostatky.

3. Smrt princezny Diany

Asi nejprobíranější a konspiračními teoriemi nejvíce omotaná tragická událost, související s královskou rodinou. Všemi milovaná Diana zemřela během autonehody, což zarmoutilo celý svět. Jen co si otřeli slzy, začali lidé přemýšlet, jak k neštěstí došlo. Spekulovalo se o tom, že Diana se chtěla znovu vdát a měla být dokonce těhotná se svým partnerem Dodim Fayedem. To se nelíbilo královně, kterou by to ztrapnilo, a tak měla prý smrti princezny napomoci.

4. Královna nacistka

Slavná fotka malé královny Alžběty, která vesele dovádí se zdviženou pravačkou, pobouřila veřejnost. Že je tam královně asi sedm let a že snímek vznikl před 2. světovou válkou, takže šlo o nevinné gesto, to si někteří konspirátoři nenechají vymluvit dodnes.

5. Ztracené děti

O královně Alžbětě obecně panuje mnoho teorií. Primárně má být Reptiliánkou, tedy členkou rasy humanoidních ještěrů, kteří ovládají tenhle svět. Dále se na internetových diskuzích mluví o tom, že královna i její manžel jsou členy satanistického kultu, který obětuje odložené děti z Britské Kolumbie. Královský pár měl být údajně viděn, jak si z dětského domova odvedl několik dětí. Tito caparti měli skončit na obětním oltáři a jejich krev měla být vypita jako projev úcty k ďáblu. No. Tak nevíme.

A tady galerie nejlepších fotek a momentek ze svatby prince Harryho a Meghan Markle.

Podobné články

Doporučujeme

Další články