fb pixel Konečně zajímavá 10 Year Challenge: Zombieland 2 potvrzen, a to s původním obsazením – G.cz
Vyhledávání

Konečně zajímavá 10 Year Challenge: Zombieland 2 potvrzen, a to s původním obsazením

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Jen málokterý snímek dokázal zombie apokalypsu podat tak akčně a vtipně zároveň jako Zombieland. Nyní se tenhle už kultovní kousek vrací s oznámením, které nás nutí si myslet, že celá 10 Years Challenge byl jeden velký, geniální marketingový tah filmových producentů. V říjnu 2019, skoro přesně na den dekádu po premiéře, se totiž do kin dostane Zombieland 2, a to s komplet původním obsazením.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 30.1.2019, 08:58

Zpátky do budoucnosti

Jestli (nebo spíš až) svět zachvátí nějaká šílená nákaza, která s lidstva udělá zombíky, rozhodně chceme mít po ruce Woodyho Harrelsona. Jako sladké twinkies milující drsňák Tallahassee v dnes už kultovním Zombielandu dokázal, že mozků požírajících nemrtvých se fakt nebojí. Tuhle nezapomenutelnou roli si teď hvězda Temného případu (a mnoha dalších kousků) zopakuje. A nebude sám.

Ano, fanoušci už kultovní akční post-apo komedie, mohou jásat. Na sociálních sítích bylo oficiálně potvrzeno, že na Zombielandu 2 se pracuje a do kin půjde už 11. října 2019. To je skoro na den přesně 10 let od premiéry jedničky. V úlohách hlavní čtveřice se navíc vrátí všichni, které máme rádi; kromě Harrelsona jde o Jesseho Eisenberga jako Columba, Emmy Stone aka Kristy a Abigail Breslin v roli její sestry Little Rock.

Jen zdánlivě nesourodou partu přeživších jsme zanechali osudu v momentě, kdy se jí podařilo probít se skrz zástupy zombies v zábavním parku a pochopit, že teď jsou rodina. Prostě doják. Co se s nimi bude dít dál, to nikdo netuší - kromě plakátu a data premiéry se totiž o sequelu nic neví. Jen, že jeho podtitul zní Double Tap a kromě výše zmíněných byla obsazena také Rosario Dawson coby Nevada. Jo, a do režisérského křesla se vrátí Ruben Fleischer, který dělal jedničku a v mezičase si střihl velmi povedeného Venoma. Slibný základ.

No, naštěstí už na to nebudeme čekat moc dlouho. A upoutávku očekáváme vzápětí!

Tady si zatím můžete přečíst, co jsme vytáhli z Mercuryho komorníka Petera Freestonea.

Podobné články

Doporučujeme

Další články