Konečně Disneyho pohádka, co má koule – G.cz
Vyhledávání

Konečně Disneyho pohádka, co má koule

Poslední dva roky nás Hollywood zasypává dementně uslintanými verzemi našich oblíbených dětských pohádek. Konečně je tu biják, který má narozdíl od nich pořádné koule.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 31.3.2015, 12:12

Sněhurka a lovec. Upatlaná blbina, po které jsme měli pocit, že by naší peněžence bylo lépe, kdyby skončila v kanálu. Maleficent. Masturbace nad pomalu stárnoucí Angelinou Jolie. Kráska a zvíře. U té náctileté dívky vzdychaly nad Vincentem Casselem a film beztak po svém uvedení zapadl do zapomnění (a teď jsou už venku navíc i spekulace, že se bude točit nová verze, tentokrát s Emmou Watsonovou - jako proč, když poslední verze byla uvedená minulý rok?!). A to bych neměla ani zapomenout na "novou" Popelku, která teď právě znásilňuje vlahé dívčí mozky v kinech.

Přijdou vám také "pohádky v novém hávu" poněkud ujeté? Zoufalství Hollywoodu z nedostatku materiálu? Ještě nad nimi nemusíte zcela lámat hůl, protože na rok 2016 se chystá úžasná pecka, která možná obrátí vaši víru ve filmové Disneyáky.

Když už jsme tu měli poněkud jinak vyprávěnou Sněhurku nebo i Šípkovou Růženku, svůj pravý příběh si zaslouží přeci i malý, roztomilý koloušek Bambi. A nemůže ho hrát nikdo jiný než Dwayne "The Rock" Johnson. Bambiho příběh není nic jiného než jen cesta za naplněním krevní msty. To musíte prostě vidět.

I když mají lidi ze Saturday Night Live show skvělý smysl pro humor a bohužel se nejspíš takovéhle Disneyačky nikdy nedočkáme, Rockového Bambiho bychom brali stokrát raději než přeslazenou, uslintanou Popelku. Je nevhodná, nevýchovná a vtlouká mladým holkám do hlav samé špatné nápady a představy o životě. A pak vás díky tomu potká doma takovýhle pohled:

Zlomili jste nad Disneym hůl? Tak to se vám určitě budou zamlouvat tyto odmítnuté princezny, které bohužel nikdy nebudou mít svůj vlastní film.

Podobné články

Doporučujeme

Další články