Konec zimy posunut: Televize HBO potvrdila, že osmá série Game of Thrones bude až v roce 2019 – G.cz
Vyhledávání

Konec zimy posunut: Televize HBO potvrdila, že osmá série Game of Thrones bude až v roce 2019

Fanoušci Game of Thrones truchlí – nová a už poslední série se nebude vysílat dřív než v roce 2019.
Zdroj: reprofoto Youtube.com

První dohady se objevily už v létě loňského roku a teď nejhorší obavu fanoušků Game of Thrones potvrdila přímo HBO – chystaná osmá a poslední série pořadu se nebude vysílat dřív než v roce 2019. Navíc bude mít pouhých šest episod, tedy vůbec nejméně ze všech řad populárního fantasy.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 5.1.2018, 09:35

Čekání na finále

A je to tady – naše nehorší obavy se potvrdily! Teď už je úplně jedno, kdo vyhraje volby nebo jestli Babiš půjde sedět. V červenci se začaly objevovat děsivé spekulace o tom, že osmá a už poslední řada seriálu Game of Thrones se nebude vysílat dřív než v roce 2019. Televize HBO, která je za populární fantasy zodpovědná, nyní potvrdila, že je to skutečně tak.

Znamená to, že na vyvrcholení ságy budeme čekat zatím nejdéle. Navíc by osmička měla mít pouhých šest epizod, což je nejméně ze všech sérií. Na druhou stranu budou jednotlivé díly extrémně dlouhé, mluví se až o 80 minutách na kus.

Za oddálením stojí pravděpodobně to, že chce HBO pracovat na několika spin-off seriálech, které fanouškům GoT naservíruje poté, co se dozvědí, jak to se Sedmi královstvími dopadne a kdo nakonec usedne na Železný trůn.

A tady galerie, jak vypadají herci z Game of Thrones v reálu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu