fb pixel Nevěstince s figurínami? Služba pro tragédy, co nemají koule ani na to zaplatit si normální prostitutku – G.cz
Vyhledávání

Nevěstince s figurínami? Služba pro tragédy, co nemají koule ani na to zaplatit si normální prostitutku

Jsme opravdu tak tragická generace, že se kvůli sexu nezmůžeme už ani na to zaplatit si pořádnou prostitutku, a místo toho si za skoro stejnou cenu objednáme figurínu ze silikonu ve specializovaném nevěstinci, který nám ji vypůjčí a pak umyje, aby si s ní „zařádil“ další zoufalec ve frontě? V Praze se otevřel podnik s plastovými společnicemi Naughty Harbor, my ale věříme v lidstvo a doufáme, že do takové osobní mizérie, aby to prosperovalo, Češi ještě neupadli.

Martin Miko
Martin Miko 8.11.2018, 11:06

Nevěstinec pro chudáky

V západní Evropě je tento trend už poměrně rozšířený, zatímco v Čechách se jedná o novinku na trhu, která se vyzkouší na obyvatelích Prahy. Plastové hračky pro dospělé se pravděpodobně pokusí ohrozit trh s nejstarším řemeslem, jenže mají proti sobě dost silného nepřítele, lidské teplo. Je jasné, že každý, kdo není schopen mít normální sex, by šel raději do silikonové figuríny, než do nemyté a zapáchající flundry, která postává u dálnice a mává na německé řidiče kamionů, ale v případě, že někdo nabízí vypůjčení zvětšené panenky Barbie za 1900 korun na hodinu, tak je to prostě moc. V kvalitním bordelu si za stéměř stejnou částku přijdete na své s úplně normální dívkou lehkých mravů.

Nevěstince s erotickými pannami se mohou hájit tím, že jedna taková hračka pro dospělé stojí v průměru od 30 do 150 tisíc korun, což rozhodně není zanedbatelná částka. 90. léta spojená s nafukovací „Ančou“ za pár korun skončila, trh s věrohodnými silikonovými figurínami se snaží zabodovat i u nás. Tento druh zábavy vás bohužel bude stát tolik, co ojeté auto a navíc neuklidí, nezajde s vámi do kina a ani si neposlechne, jak náročný den jste měli v práci.

Obhajoba, že se jedná o přípustnou nevěru rovněž není na místě. Mnoho mužů by se raději své ženě přiznalo, že mělo poměr s prostitutkou než s plastovou figurínou. Když už zahýbáte ženě, měla by se po odhalení spší naštvat, než se vám vysmát. A představa, že byste v hospodě u piva svým blízkým kamarádům začali vyprávět, že jste po firemním večírku navštívili nevěstinec s plastovými pannami a s jednou jste si v opilosti „zařádili“, je ještě směšnější. To už je lepší říct, že jste si šli zatančit do Modré ústřice, nebo že jste se po deseti pivech stali členy SPD.

Pomalu se přibližujeme k realitě z filmů A. I. Umělá inteligence nebo Andrew – člen rodiny. Roboti a umělá inteligence se starají o naše uspokojení, zatímco my lidé jsme čím dál marnější v navazování vztahů nebo alespoň osobního kontaktu a od společnosti díky substitucím jako je nevěstinec s plastovými pannami vzdalujeme víc a víc, prostě proto, že máme alternativní možnost. Brzy se dostaneme do fáze, kdy nám roboti budou regulérně nahrazovat kamarády nebo životní partnery. Pak se jen nesmíme divit, až nás zastoupí kompletně.

A zde čtěte, že se vedení Prahy snaží vyždímat peníze z Airbnb.

Podobné články

Doporučujeme

Další články