fb pixel Koncert Ariany Grande provází změny i přísná bezpečnostní opatření – G.cz
Vyhledávání

Koncert Ariany Grande provází změny i přísná bezpečnostní opatření

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Ve středu večer se v O2 areně poprvé ve své kariéře představí populární americká zpěvačka Ariana Grande. Do Prahy míří v rámci koncertního turné Sweetener. Jistě se můžeme těšit i na novinky z její letošní desky Thank U, Next. Majitelé lístků by měli být ve střehu, neboť její koncert provází řada změn.

Václav Roman
Václav Roman 3.9.2019, 09:47

Ariana Grande poprvé v Praze

Fanoušci šestadvacetileté Ariany Grande se konečně dočkají. Večer ve středu 4. září 2019 vystoupí v pražské O2 areně.

Pražský koncert mladé americké zpěvačky provází celá řada změn. Nejprve došlo ke změně termínu. Původní harmonogram jejích zářijových koncertů byl z osobních důvodů překopán. Show, která se měla původně odehrát v 5. září v Hamburku, byla přesunuta na 9. října. Pražské vystoupení v O2 aréně se mělo původně konat 8. září (bude však o 4 dny dříve, 4. září 2019), lístky zůstaly v platnosti. Oči pro pláč zůstaly Polákům, koncert, který se měl uskutečnit 9. září v Krakově byl zrušen bez náhrady termínu.

V pondělí 2. září pořádající agentura Live Nation CZ oznámila prostřednictvím svého Facebooku, že na středeční koncert byly zrušeny VIP programy. Důvodem je, že pro velký zájem fanoušků přidává Ariana Grande koncerty a musí se šetřit. Program je vyčerpávající a Ariana musí zachovat svůj hlas energii, stojí v oznámení. Proto se ruší VIP Balíčky Meet & Greet a Soundcheck Party. Jejich držitelům bude vrácena část vynaložených peněz, o koncert jako takový nepřijdou. Na osobní setkání a fotografování se zpěvačkou však můžou zapomenout.

Na koncert jen s průhlednou taškou

Brány O2 arény se otevřou ve středu 4. září 2019 v 18 hodin. Všichni musí dodržovat velmi přísná bezpečnostní opatření, návštěvníci například nesmí mít standardní zavazadla, dokonce ani peněženky a kabelky. Vše povolené musí být uloženo v průhledných taškách. Navíc rozměry daného zavazadla nesmí překročit rozměry 30x15x30cm.

Těmto opatřením se nelze divit. Dne 22. května 2017 došlo během jejího koncertu v britské Manchester Areně k teroristickému útoku. Sebevražedný bombový útok si vyžádal 22 obětí (včetně atentátníka 23) a 119 zraněných. Byl to tehdy největší teroristický útok ve Velké Británii od roku 2005 Zpěvačka tehdy vyvázla bez zranění.

Než odstartuje v O2 areně dlouho očekávaný koncert, můžete si poslechnout její největší hity:

1. Imagine

2. Into You

3. The Weeknd – Love Me Harder

4. Break Free (ft. Zedd)

5. 7 rings

6. Problem (ft. Iggy Azalea)

A zde si můžete připenout největší koncerty druhé poloviny roku 2019.

Podobné články

Doporučujeme

Další články