KOMENTÁŘ: Spoileři všech zemí, vyližte si pr*el! Za každé vyzrazení děje oblíbeného filmu nebo seriálu umře štěňátko – G.cz
Vyhledávání

KOMENTÁŘ: Spoileři všech zemí, vyližte si pr*el! Za každé vyzrazení děje oblíbeného filmu nebo seriálu umře štěňátko

Dlouho avizovaná bitva o Zimohrad bude největší bojovou scénou v celém seriálu, natočit ji trvalo asi 10 týdnů. Ale časy se mění. + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Taky nechápete zákeřné lidi a internetové časopisy, které záměrně navštěvují předpremiéry nebo ponocují do 5 rána jen kvůli tomu, aby vám pár hodin po premiéře poslali obsah nebo meme, které prozradí část děje? Vrchol zmrdství předvedl server Refresher.cz, který nám hned v pondělí po ránu naservíroval článek s názvem 5 nejlepších momentů z bitvy o Zimohrad, která se týká seriálu Hra o trůny, který vyšel dnes ve 3 ráno! Nenávidíme vás.

Martin Miko
Martin Miko 29.4.2019, 15:04

Dost už bylo spoilerů!

Věděli jste, že někteří lidé mají život? V noci spí a přes den chodí do práce nebo studují. I tito lidé mají rádi oblíbené filmy a seriály typu Avengers a Hra o trůny, a dokonce, světe div se, si kupují lístky do kina a platí za HBO. Otázkou je, proč mezi námi existují zákeřné nuly, které nám nenechají ani jeden ubohý den k tomu, abychom se na opravdu dlouho očekávané blockbustery v klidu podívali bez dementních spoilerů.

Korunku tomu nasadil server Refresher.cz, který se snad úplně zbláznil! Jakýsi redaktor Jakub Paulík ze Slovenska totiž cca 6 hodin po premiéře posledního dílu Hry o trůny zveřejnil na webu i Facebooku Refresheru článek s názvem 5 nejlepších momentů z bitvy o Zimohrad: Ohnivý chaos a tragická úmrtí hrdinů.

To je tak hrůzostrašný čin, který bychom přirovnali k topení štěňátek v městské kašně před zraky těhotných sluníčkářek nebo k souloži matky vašeho nejlepšího kamaráda na jeho svatbě s vaší matkou. Některé věci se zkrátka nedělají, ale to pomalejší Slováci zřejmě nechápou. Už chápete, proč je nemáme tady u nás v redakci rádi?

Podobná svinstva dělají i zahraniční weby a vzhledem k tomu, že Refresher.cz jen vykrádá a kopíruje VEŠKERÝ svůj obsah, je nám naprosto jasné, odkud vítr vane. Jen si vzpomeňme na zákeřnosti z minulého týdne, kdy v kinech běžela premiéra posledních Avengers. Ještě ten večer byly sociální sítě plné spoilerů, mrtvých postav a stupidních narážek na film. A znovu se ptáme. Je toto opravdu nutné?! Chápeme, že v pondělí ráno je špatná čtenost, jenže tímhle ji nenaženete, akorát tím lidi naštvete. Nařídit zákeřnému redaktorovi, aby v neděli večer nešel spát a místo toho prozradil fanouškům děj, je svinstvo od celé redakce, která k tomu svolí.

Vyzýváme všechny nesoucítící spoilerské nuly k tomu, aby s tím svinstvem, které na internetu předvádějí, počkaly alespoň tři dny. Ne každý člověk má čas si ve tři ráno pouštět společně s mistry spoilerů nejnovější Hru o trůny. Děkujeme za pochopení. Konec hlášení.

A zde se dozvíte, jak to vypadá na koncertě kapely Ortel.

Podobné články

Doporučujeme

Další články