fb pixel KOMENTÁŘ: Islámští teroristé jsou nejlepšími kamarády Tomia Okamury – G.cz
Vyhledávání

KOMENTÁŘ: Islámští teroristé jsou nejlepšími kamarády Tomia Okamury

Zdroj: G.cz

Každý status nebo video Tomia Okamury, které nezačíná slovy “Dámy a pánové, vítejte na mém facebookovém profilu!”, začíná extrémně falešným zvoláním: “To snad není možné!” Což je příhodné, protože přesně to si říká každá příčetná bytost, když Okamura promluví.

Jan Studnička
Jan Studnička 5.11.2020, 10:54

Oh yeah!

V pondělí těsně po osmé hodině večerní rozbolelo všechny ženy v republice najednou břicho, přejel jim po zádech mráz a udělalo se jim nevolno. Proč? Protože právě v tu dobu se Tomio Okamura dozvěděl o tom, že ve Vídni probíhá další teroristický útok a jako rasistický populista dostal masivní erekci, což je věc tak nevýslovně ohavná, že penetrovala časoprostorové kontinuum a způsobila všem ženám zmíněné symptomy.

Já bych rád věřil, že je lídr SPD tak pohoršen a znechucen násilím, jak o sobě tvrdí, ale se vším, co o něm víme, o tom vážně pochybuji. Víme díky espéďákům z krajů, kteří si pustili hubu na špacír, že tahle ubohá strana je jenom továrna na státní prachy. Víme z jeho minulosti, že Okamura nemá vůbec nic proti muslimům a jenom to téma používá a ždímá, aby vydojil hlasy z vystrašených lidí, které sám straší, a následně kapitál z politiky.

Takže když se stane nějaká ohavná věc, která mu hraje do karet, nemůžu si pomoct od představy, jak vzrušeně sedí u televize a mne si ruce, kolik mu tahle a tahle tragédie nažene hlasů. Čím víc mrtvých, tím líp!

Když se dlouho díváte do rasismu...

Pamatujete, jak Okamura požadoval, aby se muslimské obce po celé republice veřejně omluvily a distancovaly od 11. září? Asi třináct let po jedenáctém září? To je jako kdybychom chtěli, aby se Tomio Okamura omluvil za Pearl Harbor. Zhruba stejně legitimní. Jenomže Okamurovi voliči jsou proti ironii a pokrytectví naprosto imunní, ostatně facebookové algoritmy v nich po léta trénovaly podivně trapnou verzi orwellovského double-thinku.

Víte, já se jeho primární motivaci nedivím. Podle všeho byl jako napůl Čech a napůl Japonec šikanován jak v Zemi vycházejícího slunce, tak v Zemi zapadající demokracie. Dovedu si představit, že když do vás rasisti celý život kopou, v dospělosti si můžete snadno říct: “Já z nich teď za to vyždímu každej halíř.” Dokonce si myslím, že Martin Scorsese by z toho dokázal vytřískat film se sympatickým protagonistou. Wolf of Bystřice pod Hostýnem ve Zlínském kraji.

Jenomže když máte monstrum, je už jedno, jak vzniklo nebo kdo ho stvořil. Důležité je jenom to, jak se ho zbavit. A zbavit se ho musíme, protože jenom tím, jak si Tomio postavil politickou kariéru na dezinformacích a tím, jak bagatelizuje rizika koronaviru, zabil nejspíš víc lidí než všechny teroristické útoky za posledních několik týdnů dohromady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články