Když žijete s hráčem počítačových her - 7 věcí, kterými vás bude štvát – G.cz
Vyhledávání

Když žijete s hráčem počítačových her - 7 věcí, kterými vás bude štvát

Holky, dámy - máte doma "pařana?" Tak určitě znáte tyto situace. A pokud nemáte, alespoň víte, na co se můžete připravit...

 1. Nenechá vás používat svůj počítač

1311525828battlestation_10 gameranx.com Možná vás na svém vymazleném stroji nechá sjet facebook nebo poslat mail, ale to je tak všechno. Bojí se, že mu ho zasviníte viry, aplikacemi, které zpomalují a dalšími breberkami. Jako kdybyste chtěli, aby půjčil své dítě zfetované gorile - prostě strach o své děťátko.  

2. Kupuje nesmysly

sgfh czc.cz Nechápete, že vyhazuje tisíce za tištěné obvody s větráky, kondenzátory a diodami. Zvlášť, když vaše stará pračka trpí už rok inkontinencí a lednička je těsně před smrtí - tyhle věci pro něj nejsou důležité.  

3. Umí se zabavit

547 dorkly.com Chcete ho doma vytrestat tichou poštou? Naštvaně mlčet a nechat ho, aby zmateně zpytoval svědomí? Tahle ženská taktika na něj nefunguje - prostě si pustí hru a nenechá se vydusit, ve výsledku se víc namíchnete vy.  

4. Bude chtít, abyste také hrála

14 tumblr.com Pro většinu žen jsou počítačové hry stejně tupá aktivita a ztráta času, jako fotbal. Pro většinu mužů nekonečná zábava. Zkusí vás do svého koníčku zapojit, buď po pěti minutách naštvaně odejdete (typický příklad), nebo vás to také chytne (nezvyklý případ). A když budete ve hře lepší než on, získáte jeho bezmezný obdiv.  

5. Tahá si domů kamarády

RIG-lifestyle-gamer-right plantronics.com Ne ty skutečné, ale virtuální. Přijdete domů a chcete mu sdělit něco důležitého - třeba, že ta kráva z HR měla dneska šílený makeup a oteklé kotníky. On však sedí u stroje se sluchátky s mikrofonem a pokřikuje: "Potřebuju lékárnu! Bacha na ten tank! Odhazuju bomby!" Z toho by se člověk zbláznil!  

6. Potřebujete dvě televize

fgs reddit.com Protože na jedné nemůže být zapojený Playstation nebo XBox a zároveň se nedá sledovat Ordinace v růžové zahradě. Buď se budete přetahovat o ovladač nebo si uděláte rozvrh kdo kdy anebo prostě koupíte další bednu.  

7. Naučí to i vaše děti!

dad jroo.me Šílíte, když sedí u počítače s prckem na klíně a oba se baví. Co z malého/malé vyroste? To samé, jako tatínek. A koloběh naštvanosti pokračuje...  
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články