Když si manža čvachtá a mimísek udělá kokýnko: naučný slovník vyšinutých matek – G.cz
Vyhledávání

Když si manža čvachtá a mimísek udělá kokýnko: naučný slovník vyšinutých matek

Zdroj: telegraph.co.uk

V těch úplně nejtemnějších koutech internetu, kam se běžný člověk odváží pouze za plného světla se zbraní v ruce, existují takřka mýtická diskusní fóra, kde se to hemží šílenými matkami, které si po ránu, k obědu i večer dávají půl litru estrogenu denně a které jsou sluníčkovější než sluníčko.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 9.7.2018, 16:09

Jestliže se do těchto fór dostane příčetná osoba, velmi často se v diskusi ztrácí díky neznalosti lokálního žargonu. Jelikož jsme ale osvětáři, rádi bychom uvedli na pravou míru některé základní pojmy. Pokud patříte k internetem nepolíbeným, tady zjistíte, co znamená...

1. Snažilka

Žena, která se snaží otěhotnět a má nutkavou potřebu to všem říkat. Po několika letech neúspěšná SNAŽILKA přechází plynule do fáze ČEKANKY, tedy vytrvalé vyzrálé ženy, která stále čeká, až bude oplozena, ale už tomu moc nevěří. ČEKANKY to v životě nemají lehké a i přes svůj pokročilejší věk se stále snaží otěhotnět - převážně na fórech, kde se jim to však nedaří. Jakmile uběhne nějaká doba, z ČEKANKY se stává PŘECHODKA. Tedy žena po přechodu. PŘECHODKY bývají na diskusních fórech pro matky často šikanovány, až samy tato fóra opustí.

2. Ovulka

Tady patrně není co řešit. Ovulka je ta, která ovuluje. Ovuluje ale jinak. Tak nějak hezčeji a radostněji.

3. Těhulka

Dnes již takřka notoricky známý pojem. Zatímco těhotné nebo zbouchnuté ženy tu radost v těhotenství nacházejí sporadicky, těhulky si hýčkají každý hemoroid, ranní nevolnosti jim navozují příjemné pocity, výkyvy nálad kvitují s povděkem, ke striím fixem dokreslují smajlíky a v zácpě si vyloženě libují a zpívají o ní sonety.

4. Mimísek

Mimísek je v podstatě speciální dítě, které neřve, pořád spí, hezky papá a vyměšuje duhu nebo jednorožce. Kde se dá sehnat mimísek, to nevíme. Běžný smrtelník vyfasuje klasické mimino, které je už po čtrnácti dnech po porodu malý nepřející sígr.

5. Tuleníčko

Sex. Tento žargon očividně jiné synonymum nezná, takže i když koitus proběhne na veřejných záchodcích na hlavním nadraží s opilým cizincem, který se nejdřív pozvrací a pak během aktu usne, žena z diskusních fór tento akt nazve tuleníčkem a rychle spěchá k počítači, aby o tomto tuleníčku pověděla kamarádkam, a hlavně, aby se pochlubila, že už je SNAŽILKA.

6. Kokýnko

Kokýnko dělá MIMÍSEK. Normální dítě se posere.

7. Manža

Manžel. Chudák chlap.

8. Spermíci

Spermie. Ženy na fórech pro maminky se o spermiích baví často. Je to jedno z nosných témat. Nejlepší spermie ze všech, která oplodní vajíčko se potom jmenuje KAPITÁN.

9. Prstíčková metoda

Posouvání spermatu prstem blíže k děloze. Je to v podstatě jistý druh sebeinseminace. Častý jev snažilek bezprostředně po tuleníčku, když mají ovu a sneží se spermíky posunout co nejdál, aby zadělaly na mimíska, zatímco manža si šel na balkon zakouřit.

A teď z trochu jiného soudku; tady máte 13 svátečních jídel z Mimibazaru. Klikejte na vlastní nebezpečí!

Podobné články

Doporučujeme

Další články