fb pixel Když Disneyho zamilované párečky pózují v lechtivých scénách z 50 odstínů šedi – G.cz
Vyhledávání

Když Disneyho zamilované párečky pózují v lechtivých scénách z 50 odstínů šedi

Disneyho hrdinové v trochu jiném příběhu. V pohádce pro dospělé…

Petra Švejstilová
Petra Švejstilová 30.3.2016, 08:35

Animované BDSM? Proč ne...

1. Ariela a Erik (Malá mořská víla)

„Sahá pro žínku, nechává mě celou roztouženou oddechovat proti jeho hrudi. Ruce mám položené na jeho pevných svalnatých stehnech. Mačká si na žínku další gel, ponoří ji pod vodu a pokračuje tam, kde předtím skončil. Krátí se mi dech.“ (50 odstínů šedi, s. 85)

2. Tiana a Naveen (Princezna a žabák)

„Líbí se ti to? Vydechne. Ano. Znovu mě švihne přes půlky. Ano, co? Ano, pane, zakňourám.“ (50 odstínů šedi, s. 195)

3. Aurora a Phillip (Šípková Růženka)

„Nech ty ruce nad hlavou, nařizuje mi s větším důrazem. Znovu mi zvedá bradu a začíná mě líbat na krku stejně jako předtím. Uf… co z toho má, že mě tak týrá? Když opět doputuje do jamky mezi mými klíčními kostmi, cítím, jak se jeho ruce zvolna sunou dolů po mé hrudi a přes prsa. Nosem obkrouží hranici té malé prohlubně na mém krku a lenivě pokračuje níž, sleduje cestu svých dlaní po mé hrudní kosti až k ňadrům.“ (50 odstínů šedi, s. 87)

4. Jasmine a Aladdin (Aladdin)

„Teď tě připoutám k posteli, Anastasie. Ale ještě předtím ti nasadím pásku přes oči a taky… zvedá ruku, ve které drží svůj iPod, …sluchátka. Všechno, co uslyšíš, bude hudba, kterou ti pustím.” (50 odstínů šedi, s. 289)

5. Mulan a Li Shang (Legenda o Mulan)

„Dávám před sebe ruce křížem a on mi kolem zápěstí ovíjí svou kravatu a pevně ji utahuje. Oči mu sálají vzrušením. Zatahá za uzel. Drží dobře. On snad chodil do skauta, že umí takové. A co teď? Můj tep vylétl do závratných výšin a srdce mi duní jako zvon.“ (50 odstínů šedi, s. 87)

6. Popelka a její princ (Popelka)

„Zvedne ruku a rozevře dlaň. Spočívají v ní dvě stříbrné lesklé kuličky navléknuté na silné černé vlákno.“ (50 odstínů šedi, s. 218)

7. Pocahontas a John Smith (Pocahontas)

„Ohni se přes tu lavici, řekne tiše. Fajn. To dokážu. Ohýbám se přes měkkou hebkou kůži. Dokonce mi nechal župan. V nějakém klidném zákoutí mysli si překvapené uvědomuju, že mě ani nepřiměl si ho svléknout. Do háje, tohle bude bolet… já to vím. Jsme tady, protože jsi s tím souhlasila, Anastasie. A utíkala jsi přede mnou. Uhodím tě celkem šestkrát a ty si to se mnou odpočítáš.” (50 odstínů šedi, s. 300)

8. Kráska a zvíře

„Christian se nade mnou tyčí a v ruce třímá zaplétaný kožený jezdecký bičík. Na sobě má staré vybledlé rozdrbané Levisky… a jinak nic. Lenivě se plácne bičíkem do dlaně a upře na mě uhrančivý pohled. Usmívá se, vítězoslavně.“ (50 odstínů šedi, s. 141)

9. Kristoff a Anna (Ledové království)

„S rukou mezi mými stehny zatáhne za modrý provázek - co to?! - a s citem mi vyjímá tampon, který odhazuje do nedaleké mísy. Svatá matko boží! A hned nato si mě bere… konečně tělo na tělo. Zpočátku jsou jeho pohyby klidné, pozvolné… zvyká si ve mně. Zadýchaně se držím toho umyvadla a zapírám se proti němu. Cítím ho uvnitř - tu sladkou agónii.“ (50 odstínů šedi, s. 255)

A ZDE se můžete podívat na to, když Disneyho princezny vykonávají svoji potřebu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články