fb pixel Kdyby nebyl hercem, nastoupil by do armády: Stoupající filmová hvězda Jan Komínek je dalším hostem The Rozhovors s Filipem Čermákem – G.cz
Vyhledávání

Kdyby nebyl hercem, nastoupil by do armády: Stoupající filmová hvězda Jan Komínek je dalším hostem The Rozhovors s Filipem Čermákem

Další díl talk show The Rozhovors s Filipem Čermákem je tu. Tento mladý a nadějný moderátor si tentokrát do svého pořadu pozval českého herce Jana Komínka, kterého si určitě pamatujete ze seriálu Ulice nebo z filmu Hastrman od režiséra Ondřeje Havelky. O čem tito mladí muži diskutovali?

Martin Miko
Martin Miko 16.7.2019, 18:13

Rozhovor s Janem Komínkem

17 minut stačilo moderátorovi Filipovi Čermákovi k tomu, aby v rámci talk show The Rozhovors, vyzpovídal mladého českého herce Jana Komínka. Mysleli jste si, že The Rozhovors skončil? Jste na omylu, protože další díl je právě venku a bude vás bavit víc než filozofický pokec s českou youtuberkou Gabrielle Hecl, který proběhl letos únoru. A vlastně byl taky celkem v pohodě.

Zajímá vás, co je nového u herce Jana Komínka? Věděli jste, že kdyby nebyl hercem, nastoupil by nejradši do armády? Toto a mnohem víc naleznete v rozhovoru z produkce OneTV.cz.

A co všechno má Honza Komínek za sebou? Když si čtete jeho životopis, máte pocit, že dělá v branži téměř celý život. Nebyli byste však tak daleko od pravdy. Ačkoliv je mu pouhých 25 let, v reklamních a televizních spotech hraje v podstatě od školky. Od té doby si zahrál v mnoha filmech a seriálech napříč žánry. Letos se objeví i v dlouho očekávané komedii Petra Kolečka, která nese název Přes prsty.

A zde vás potěší vědecká studie, která ukázala, že pro záchranu planety nemusíte být veganem, ale stačí když budete sázet stromy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články