fb pixel The Rozhovors: Jedna z nejvlivnějších českých youtuberek Gabrielle Hecl filozofuje o životě s Filipem Čermákem – G.cz
Vyhledávání

The Rozhovors: Jedna z nejvlivnějších českých youtuberek Gabrielle Hecl filozofuje o životě s Filipem Čermákem

Na internetové televizi OneTV.cz se objevil nový díl talk show The Rozhovors s moderátorem Filipem Čermákem, který k sobě tentokrát pozval jednu z nejznámnějších českých youtuberek Gabrielu Heclovou. V rozhovoru se dozvíte, proč známá influencerka má štěně, proč nespolupracuje s McDonalds nebo koho si pozve na svou chystanou desku.

Martin Miko
Martin Miko 28.2.2019, 13:53

Rozhovor s Gabrielle Hecl

V pražské Pragovce se před nedávnem natáčel nový díl pořadu The Rozhovors, o který se tradičně postaral moderátor Filip Čermák. Ten se tentokrát sešel s populární českou youtuberkou Gabrielou Heclovou aka Gabrielle Hecl.

The Rozhovors se hlásí o slovo po delší době, ale podle Čermákových slov se jedná o díl, který byste rozhodně měli vidět. "Youtubeři veřejnost zajímají a jsou nedílnou součástí naší společnosti, takže nevidím žádný důvod, proč s nima nedělat rozhovory. Gabča je navíc moje kámoška a baví mě, takže doporučuju se na tenhle díl The Rozhovors podívat,“ radí moderátor Filip našim čtenářům.

V rozhovoru se dozvíte, proč má známá influencerka štěně, proč nespolupracuje s McDonalds nebo koho si pozve na svou chystanou desku. Zkrátka spousta zajímavých věcí.

A zde je 7 českých političek, které nás bolí víc než Okamura s Volným dohromady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články