Kde zapařit během KVIFF 2019, když nebude legendární Aeroport? 5 tipů na nejlepší večírky na letošních Varech – G.cz
Vyhledávání

Kde zapařit během KVIFF 2019, když nebude legendární Aeroport? 5 tipů na nejlepší večírky na letošních Varech

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary s pořadovým číslem 54 se letos koná od 26. června do 6. července a my už nyní víme, že se celá republika na týden přesune do tohoto lázeňského města na západě Čech. Kromě klasického filmového programu jsou Vary taky o kvalitních mejdanech, nebudeme si nic nalhávat. Co byste měli absolvovat, pokud si chcete KVIFF vážně užít?

Martin Miko
Martin Miko 19.6.2019, 11:23

1. Addict

Oblíbená série mejdanů v režii producenta a DJe Nobodylisten zavítá 28. června do prostoru KINO. Těšit se můžete na skvělý zvuk, zajímavá jména jako jsou Calin, Robin Zoot nebo Dvoulitrboyzz a spoustu tančících lidí. Podle posledních informací lístky mizí rychle, takže doporučujeme nakoupit vstupenky v předprodeji.

2. Kaiser 54 by Bigg Boss

Už podruhé v řadě se v rámci MFFKV představí multižánrový pop-up klub, který přinese 7 večerů plných hudby, živých koncertů a afterparties s programem až do ranních hodin. Letos se můžete těšit například na Vladimíra 518 s live bandem, Tata Bojs, Midi Lidi, WWW, Yzomandiase & Nik Tenda, Aid Kida, Maniaka a spoustu dalšího programu, který zpříjemní každý váš večer na festivalu.

3. Becher Zone

Tradiční chill out místo plné míchaných drinků, jídla, koncertů a večírků v rámci festivalu, které vás letos zve na jména jako jsou DJ Roxtar, Rest, kapelu TH!S, Papa Django & Swing Thing, Mydy Rabycad, MoveBreakers nebo Circus Brothers.

4. Dům České televize

Díky koncesionářským poplatkům, které všichni platíme, budeme mít možnost sledovat přenosy z místa konání 54. MMF Karlovy Vary. To ale není všechno. V Domě ČT bude bohatý doprovodný program po celou dobu festivalu. Kromě programu pro děti, workshopů, besed nebo setkání s filmovými tvůrci zde budete svědky koncertů kapel a interpretů jako jsou Modré hody, Jiří Schmitzer, The Atavists nebo I Love You Honey Bunny.

5. Accolade Café

Hlavní partner 54. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech připravil stage s kvalitními klubovými DJs. Těšit se můžete například na Chrise Kaufmana, DJe Ondrashe nebo Fluxe.

A zde se dozvíte, kdo vystoupí na festivalu České hrady.

Podobné články

Doporučujeme

Další články