fb pixel Kauza Barrandov kontra ČT jede dál: v pořadu Newsroom parodovali Soukupovy cedulky – G.cz
Vyhledávání

Kauza Barrandov kontra ČT jede dál: v pořadu Newsroom parodovali Soukupovy cedulky

+ DALŠÍ 1 FOTKA

Jako první vykopl Barrandov a teď se mu to vrací. V pořadu Newsroom ČT 24 dali moderátorovi Barrandova Jaromíru Soukupovi ochutnat jeho vlastní medicíny a připravili si na něj cedulky přesně takové, jaké ve svých pořadech rád používá on sám. Tím pak uvedli vstup o tom, kterak se předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v Soukupově Aréně ČT tvrďácky zastal.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.3.2018, 13:16

Cedulí proti ceduli

"Inspirovali jsme se Jaromírem Soukupem a zařadili do našeho pořadu nový grafický prvek – listy s obrázky. Věříme, že se vám inovace líbí," napsali na Facebooku Newsroomu ČT24 ke krátké videoupoutávce na aktuální vydání pořadu. V ní moderátorka drží papírovou ceduli s logem pořadu TV Barrandov Aréna Jaromíra Soukupa, když mluví o tom, že právě v této relaci se Soukup do ČT znovu opřel. Přesně takové cedulky propíraný moderátor s oblibou používá.

Konkrétně v případě aktuálního vydání Arény, kde byli hosty mimo jiné Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) a Ivan Bartoš (Pirátská strana), Soukup logo ČT navíc vylepšil animovanými sluníčky. S politiky ve studiu se navíc rozhodl probírat, kolik peněz ČT utratí za externí dodavatele pořadů. Na to Bělobrádek reagoval slovy, že "buď může televize neustále vysílat majora Zemana, nebo dělat nové věci". TV Barrandov totiž vysílá populární socialistický seriál do zblbnutí.

Tenhle urážecí tenis ještě asi bude chvíli pokračovat, ovšem nám to nevadí, alespoň je co sledovat. Vlastně se těšíme, kam se to bude stupňovat. K Soukupovým praktikám a moderátorským taktikám se dokonce už vyjadřují i youtubeři, takže je jasné, že je to aktuálně trendy. Mrkněte třeba na video s příznačným názvem Tajemství Jaromíra Soukupa od Lukefrye tady:

A tady čtěte víc o tom, jak vlastně válka televizí začala.

Podobné články

Doporučujeme

Další články