Barrandov vs. ČT 0:1. Soukup chtěl potopit Českou televizi, ta jeho tvrzení přes Twitter rovnou vyvracela

Boj! Boj! Boj! České televizní kanály si založily vlastní klub rváčů, tenhle je ale na rozdíl od toho kultovního velmi veřejný. Moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup chtěl v jednom ze svých pořadů pošpinit Českou televizi, ta ale byla připravená. Pokaždé, když padla nějaká nepravda, to ČT na svém oficiálním Twitteru okomentovala a uvedla na pravou míru.

Válka začala

Majitel a svérázný moderátor TV Barrandov Jaromír Soukup se nebojí udělat show. Většinou je to show pochybného formátu, ale hlavně že je legrace. Poslední, koho se rozhodl trochu veřejně proprat, je Česká televize. Několik dní před vysíláním nového dílu pořadu Kauzy Jaromíra Soukupa se na sociálních sítích objevil pouták v podobě fotografie, na níž je televize zaházená bankovkami. Soukup divákům sliboval odhalení velkého tajemství financování ČT.

A přesně to také nabídl, bohužel se záhy ukázalo, že spíš než o nekalou záhadu jde o jakousi konspirační teorii v Soukupově hlavě, složenou z vylhaných tvrzení. Česká televize ovšem byla na pořad připravená a reagovala pohotově. Pokaždé, když padlo něco nepravdivého, objevila se na oficiálním Twitteru ČT reakce, v níž byla skutečnost uvedena na pravou míru, to vše s hashtagem #tvbarrandov, aby bylo jasno.

Všechno to odstartovalo momentem, kdy chtěl Soukup, tentokrát bez své pověstné nástěnky, na kameru ukázat radního ČT Zdeňka Šarapatku. Na fotografii, kterou si připravil, byla ale někdo úplně jiný, přitom jsou to bývalí spolupracovníci. „Hned na úvod #tvbarrandov... Na fotce pana Šarapatky není ten správný pan @zdeneksarapatka,“ stojí v twitterovém příspěvku České, kterým začíná celé zmiňované vlákno. Na všechny zprávy se můžete podívat v galerii tady:

Z této bitvy tedy Jaromír Soukup vychází jako poražený – jak ho známe, je nám ale úplně jasné, že to nenechá jen tak! Těšíme se tedy na druhé kolo, které, doufejme, přijde brzy a tentokrát si připravíme popcorn a víno.

A tady si připomeňte, jak u Soukupa před volbami řádil Ovčáček.


Komentáře