fb pixel Kanye West říká "Yes!" Bílému domu: Jak výstřední rapper došel až ke kandidatuře na prezidenta USA – G.cz
Vyhledávání

Kanye West říká "Yes!" Bílému domu: Jak výstřední rapper došel až ke kandidatuře na prezidenta USA

+ DALŠÍCH 14 FOTEK + DALŠÍCH 15 FOTEK

Kanye West vysamploval volební slogan Baracka Obamy a říká jasné "Yes!" tomu, s čím neoficiálně koketuje delší dobu - a sice kandidatuře na prezidenta USA. Pokud vás to zaskočilo, žili jste evidentně v mnohem lepším světě než my. Protože (nejen) nás Kanye soustavně znervózňuje už několik let. Co kontroverzního rappera s manželkou-profesionální celebritou dovedlo až do tohoto bodu?

Jan Studnička
Jan Studnička 9.7.2020, 16:03

Wild Wild West

Víte, jak má bývalý šéf Svobodných Petr Mach extrémně vysoké IQ, ale stejně byl schopen v televizi říct, že by propustil polovinu státních zaměstnanců, aniž by věděl, co s nimi? Nebo víte, jak Albert Einstein posunul fyziku mílovými kroky kupředu, ale stejně si vzal vlastní sestřenici? Nebo jak je někdo vysokoškolsky vzdělán a přesto je schopen vám říct, že Filip Renč je dobrý režisér? To je Kanye. Všechny tyhle případy jsou Kanye.

Zcela evidentně je Kanye lidská bytost, která, podobně jako jeho nový kamarád Elon Musk, je někde v hlavě nadrátována jinak než my ostatní. Je to naprostý génius. Vytvořil tuny naprosto nepřekonatelné muziky, několik párů hnusných bot a obojí mu vynáší zhruba stejně. Génius. Ale taky si nabrnknul jedno z Kardashianovic děvčat, takže evidentně nebude génius úplně ve všem, že? Svoji dceru pojmenoval Severozápad.

To jsme taky viděli, když v polovině minulé dekády podporoval Hillary Clinton a potom po většinu Trumpova prezidentství podporoval Donalda… a necítil se u toho nijak zvláštně. Prý může milovat všechny, i když s někým nesouhlasí. Existuje taková teorie, že Kanye West má tak ohromné ego, že musí neustále testovat, jaké příšernosti dokáže přeměnit na cool věci. Třeba teple vypadající trika, už zmíněné hnusné boty, MAGA kšiltovku nebo třeba naposled chození do kostela.

Anebo je ten člověk regulérní blázen, to je taky dost pravděpodobné. Ostatně, těch znaků toho, jak se Kanye pomalu propadá do hlubin šílenství tam bylo několik. Není normální tweetovat o tom, že jste vysadili prášky na uklidnění a křičet: “KONEČNĚ JSEM TO PRAVÝ JÁ!” Nebo třeba obviňovat Mark Zuckerberga, že vám dluží peníze.

Tak či tak, co všechno dovedlo Kanyeho až na práh nejsvětlejší budovy světa? Podívejte se do naší galerie a projděte si tu cestu dlážděnou mánií a šílenstvím.

My i vy si z toho teď děláme tak trochu srandu, ale ona je tady ještě dost nebezpečná myšlenka, že Kanye West má za cíl rozdrobit hlasy demokratů mezi sebe a Joa Bidena, protože pak by měl Donald Trump volnou cestu k ještě delšímu pobytu Bílému domu. Takže se možná celý západní svět stane obětí spiknutí dvou idiotů.

Zatím to totiž vypadá, že na výhru nemá Kanye moc šancí, protože ve spoustě států už projel možnost se registrovat... i když se domnívá, že mu kvůli vyjímečné situaci dovolí zaregistrovat se později.

Podobné články

Doporučujeme

Další články