fb pixel Kanye West měl první meeting s voliči ve stylu "Všichni jsou blázni, jenom já jsem letadélko Kanye" – G.cz
Vyhledávání

Kanye West měl první meeting s voliči ve stylu "Všichni jsou blázni, jenom já jsem letadélko Kanye"

Kanye West měl své první oficiální setkání s voliči v Jižní Karolíně a bylo to všechno, co byste mohli od něčeho takového čekat. Mentální breakdown, křik, divnoreligiózní výjevy a prudké změny nálad.

Jan Studnička
Jan Studnička 20.7.2020, 12:05

Kaney West je sám kampaň

Třiačtyřicetiletý rapper měl v Charlstonu, v jižanském americkém státě Jižní Karolína, své první setkání s voliči. Jestli si schválně zvolil tradičně konzervativnější jih proto, že chtěl mluvit o konzervativních tématech, jak to ostatně poslední dobou dělá, těžko říct. Popravdě to nevypadá, že by Kanye dělal cokoli proto, že by za tím byl nějaký plán.

Na svůj výstup před potenciálními voliči se objevil s vystříhaným 2020 nápisem na hlavě a začal střílet do lidí "nepříjemné pravdy". Nutno dodat, že někde sem tam vykoukl starý básník Kanye. Tak třeba řekl, že lidé mohou být nadšení z toho, že kandiduje, ale ať se uklidní, protože v současné společnosti je změna jako nové auto, které je zaparkované naproti přes ulici, ke kterému vám dá někdo klíče... a cestou k němu vás srazí jiné auto. Pak ale začal křičet: "A kdo dal tu cihlu na silnici, aha?!" a najednou byl pryč.

Opřel se do Harriet Tubman s tím, že reálně nikdy žádné otroky neosvobodila, to skoro znělo jako že to někam vede, ale nevedlo... Taky říkal, že má IQ sto třicet dva, je genius a musel do nemocnice s tím, že má mozek příliš velký na svou lebku. Což... no. Může být pravda. Ale taky to může být něco, co mu Kim říká, když ho veze na psychiatrii.

Ufňukaný warlord

Protože Kanye má historii chorobného narcisismu i vysazování léků, které mohou sloužit řekněme jako... stabilizátory osobnosti. Tohle je moment, kdy začíná být celá situace trochu strašidelná. Máte masivně populárního člověka, který křičí na tleskající lidi, že potraty klidně můžou být legální, ale legalitu dělá člověk a ne Bůh, takže co legalita vlastně je? A navíc je navlečen v taktické neprůstřelné vestě s nápisem SECURITY, kterou sebral bůhví kde a měl ji na sobě bůhví proč. Pravda, spousta lidí se na událost přišla podívat čistě ironicky a pár lidí na něj pokřikovalo, ale dost pochybujeme, že by se někdo pokoušel oddělat Kanyeho Westa.

Kromě jeho táty tedy. A to byl zase moment, kdy bylo jasné, že z Westa se nikdy hrozivý vojevůdce náboženských fanatiků nestane. Jakmile došla řeč na interupce, Kanye vyhrkl v slzy s tím, že mu máma zachránila život, protože odmítla jít na potrat, jak po ní chtěl jeho otec. A když se vám člověk v neprůstřelné vestě rozpláče a mluví tak vysokou fistulí, že v okolí praskají skla... tak už ho jako hrozbu neberete.

A nikdo by neměl. Kanye může kandidovat v Oklahomě, kde se nechal registrovat, ale většinu důležitých států už minul. Navíc se prý stihl registrovat u federální vlády, ale to nic neznamená, každý rok se registruje tisíce lidí, kteří by rádi kandidovali na prezidenta.

Podobné články

Doporučujeme

Další články