fb pixel Jediný teroristický útok ve Visegrádské čtyřce zavinil český senior. Bojíme se migrantů, největší hrozbou jsme ale sami sobě – G.cz
Vyhledávání

Jediný teroristický útok ve Visegrádské čtyřce zavinil český senior. Bojíme se migrantů, největší hrozbou jsme ale sami sobě

Na Twitterovém účtu australského senátora Frasera Anninga se objevila zajímavá statistika ze zemí Visegrádské čtyřky, které zásadně odmítají přijímání uprchlíků na svém území z důvodu obav o svou bezpečnost. Vychází z ní, že na území těchto států nikdy nedošlo ani k jednomu teroristickému útoku. Otázkou tedy je, proč jsou muslimští migranti neustále označováni za potenciální teroristy a hrozbu.

Martin Miko
Martin Miko 27.8.2018, 15:26

Příspěvek na Twitteru od australského politika Frasera Anninga vyvolal poměrně silnou odezvu, jelikož udeřil hřebíček na hlavičku konstatováním prostého faktu, o kterém se nemluví. Státy Visegrádské čtyřky (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko) se staví odmítavě vůči migrační krizi a odmítají uprchlické kvóty. Nejvíce skeptičtí vůči migrantům jsou samozřejmě Češi. Téměř polovina z nás si v ČR migranty nepřeje a má z nich strach, takže je logické, že politické strany musí zaujmout postoje, které odpovídají přáním a touhám jejich voličů. I to je možná jeden z důvodů, proč naše vláda odmítá migranty.

Větší strach než z migrantů bychom měli mít z pomatených lidí mezi námi. Pod twitterou diskuzí totiž někdo připomenul kauzu, kdy v červnu 2017 český senior vykolejil vlak za pomoci pokácených stromů, aby vyvolal strach veřejnosti z muslimů. Vše „vylepšil“ arabskými vzkazy, které napsal latinkou s pravopisnými chybami. Největším nepřítelem jsme si my sami.

Čechům vadí i muslimští turisté, vypudili je z Teplic

Zároveň se nám před dvěma lety podařilo vyhnat z lázeňských Teplic valnou část muslimských turistů, kteří utráceli v severočeském městě každoročně miliony korun. Zisk lázní tak v dobách největšího lynče (spojeného s protesty, štvavými články a venčení psů s Tomiem Okamurou) klesl v roce 2016 o 22,3 milionů. Průměrná kuvajtská rodina totiž za měsíc lázeňského pobytu v Teplicích utratila zhruba 300 až 400 tisíc korun. Znamenalo to odsun peněz z restaurací, obchodů, hotelů a dalších služeb, které město nabízí. Vše vyvrcholilo letos, když český vlastenec z Moravy v teplickém parku namířil pistolí na arabskou rodinu na procházce.

Nejen díky těmto událostem klesl počet lázeňských hostů v Teplicích, takže to naše aktivní vlastenectví nás tak akorát stojí peníze. Emoce jsou vždy silnější než fakta a čísla a je smutné, že nás na ně musí upozorňovat člověk z druhé strany planety skrz sociální síť.

A zde se do komunální politiky chystají cirkusáci z celé republiky.

Podobné články

Doporučujeme

Další články