fb pixel Je to kluk! 10 přísných pravidel, kterými se bude muset řídit první potomek Meghan a Harryho – G.cz
Vyhledávání

Je to kluk! 10 přísných pravidel, kterými se bude muset řídit první potomek Meghan a Harryho

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Britská královská rodina se po velkém očekávání rozrostla. Vévodkyně ze Sussexu Meghan porodila svého prvního potomka. Ačkoliv je velmi malá pravděpodobnost, že by nejmladší britský monarcha jednou usedl na trůn, už teď je jasné, že bude svázaný nejrůznějšími konvencemi. Některé ze zákazů jsou opravdu hodně bizarní. Víte, že si například nebude moct pochutnat na mušlích?

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová 6.5.2019, 15:32

Královské děcko je konečně tady!

Dlouhé čekání je u konce. V pondělí odpoledne se vě světových bulvárních médiích objevila zpráva, že vévodové ze Sussexu Meghan a Harry již brzy přivedou na svět svého prvního potomka. A skutečně! Prvorozené dítě sledovaného šlechticého páru je tady a je to kluk! Informace potvrdil i Buckinghamský palác. Co všechno toho dorbka, jehož narození posledních pár týdnů vyhlíželo půl světa, vlastně čeká?

Britská královská rodina proslula velkou řadou zákazů a příkazů, kterými jsou svázáni její členové. Některé z nich dávají docela smysl, jiné jsou naopak opravdu bizarní a hlava je nebere. Podívejte se do galerie na devět pravidel, kterými se bude muset nové královské miminko řídit:

A tady čtěte o nejžhavějších konspiračních teoriích o královské rodině.

Podobné články

Doporučujeme

Další články