Jaký bude Vzestup Skywalkera? Pro samou Hru o trůny jsme úplně zazdili první trailer na Hvězdné války 9! – G.cz
Vyhledávání

Jaký bude Vzestup Skywalkera? Pro samou Hru o trůny jsme úplně zazdili první trailer na Hvězdné války 9!

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

To víte; poslední série Hry o trůny za dveřmi, finále Avengers jakbysmet... Jede nby úplně zapomněl, že ještě jedna velká filmová záležitost čeká na svůj závěr. Nová-nová trilogie Hvězdných válek dojde vyvrcholení už letos v prosince, a to epizodou IX. Dobří lidé z Lucasfilm nyní vypustili do světa první trailer.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 13.4.2019, 11:12

Ten špatný Lando je zpátky

Lando Calrissian je zvláštní postava. Toho starého s tváří Billyho Dee Williamse musí každý správný fanoušek Hvězdných válek zákonitě nenávidět. Je to floutek a trouba, co zradil Hana, pak se to snažil dost chabě vyžehlit a ještě ho museli zachraňovat před Sarlaccem (jestli se nechytáte, nesmutněte. Evidentně nejste fanoušek Hvězdných válek). V samostatném filmu o mládí Hana Sola Calrissiana ale hrál Donald Glover aka Childish Gambino aka dokonalý muž, a i když to pořád byl floutek a trouba, díky Gloverovu charismatu jsme ho prostě vzali na milost.

Je tedy poněkud zklamání, že v deváté epizodě Hvězdných válek budeme muset zase trpět Williamse, navíc ve starším a obtloustlejším vydání, takže nám při každé scéně bude docházet, jak moc jsme zestárli. Jo, a jak, že to víme? On totiž mezi všemi těmi články a upoutávkami na Avengers, Stranger Things a Hru o trůny vyšel taky úplně první trailer k závěrečné části nové-nové SW trilogie!

Co tedy o Hvězdných válkách: Epizodě IX vlastně víme? Bude se jmenovat The Rise Of Skywalker. Čeká nás řada návratů; v traileru kromě Landa vidíme i princeznu Leiu (Carrie Fisher), ale také Finna ( John Boyega), který se evidentně probral z kómatu. Hlavní hru ale dál hrají Rey (Daisy Ridley) a Kylo Ren (Adam Driver), který je stále zlý, možná ještě zlejší než kdy dřív. To je dobře. Jak nás na začátku nové ságy nebavil, v Epizodě VIII byl téměř tím nejlepším.

To ale pořád není všechno. V závěru upoutávky se objeví trosky dobře známé Hvězdy smrti a hlasem Luke Skywalkera pronesená zazní věta "No one's ever really gone". Vzápětí se ozve ďábelský smích, který nepatří ani Snokeovi, ani Darth Vaderovi, ale samotnému Palpatinovi.

Co to na nás J. J. Abrams chystá, sakra?!

A tady se podívejte na první trailer ke Stranger Things 3.

Podobné články

Doporučujeme

Další články