Jak používat ženu: stručný manuál vhodný i pro blbce

Bylo by super, kdyby každý muž, který završí patnáctý rok svého života, dostal jakousi brožurku, návod. My ženy jsme v podstatě jednoduché stroje, ač se většinou tváříme dost složitě.

1. Klidně lžete

Toužíme po upřímném vztahu, ale nechceme slyšet pravdu, pokud je to pravda nepříjemná. Aby bylo jasno, vždycky nám to sluší. Na otázku: „Nepřibrala jsem?" se za každou cenu odpovídá: „Určitě ne, lásko." Tečka.  

2. Kouzlo je v maličkostech

Zatímco vy muži jste vesměs ignoranti (pardon), my ženy vnímáme maličkosti. Maličkosti nás můžou naštvat i potěšit. Lichoťte. Na plnou pusu i v náznacích. Noste nám květiny. I kdybyste měli urvat u silnice pampelišku, prostě ji doneste, nás to fakt potěší. Všímejte si, co rády jíme a pijeme a podle toho se zařiďte. Ukažte nám, že víte, s kým máte tu čest.  

3. Gentlemanství

Vypadáme teď poslední době všechny strašně emancipovaně, ale zdání klame. Chceme, abyste se o nás starali. Ano, máte nám držet dveře, pomáhat do kabátů a doprovázet až ke dveřím. Milujeme to.  

4. Přemýšlejte

ANE občas může být NE. NEVÍM může být často ANO. NE může znamenat MOŽNÁ. Počítejte s tím a raději dvakrát měřte a až pak řežte.  

5. Pravidlo reciprocity

Jak vy k nám, tak my k vám. Chcete mít vedle sebe princeznu? Chovejte se jako princ. Je to strašně jednoduchý princip. A ženy, které touží po bastardovi, opravdu přenechte bastardům.  

6. P.S.: Sex. Často a dobře.


Komentáře

Doporučeno pro vás