Jak používat ženu: stručný manuál vhodný i pro blbce – G.cz
Vyhledávání

Jak používat ženu: stručný manuál vhodný i pro blbce

Bylo by super, kdyby každý muž, který završí patnáctý rok svého života, dostal jakousi brožurku, návod. My ženy jsme v podstatě jednoduché stroje, ač se většinou tváříme dost složitě.

Nikol von Rakonitz
Nikol von Rakonitz 28.6.2014, 18:45

1. Klidně lžete

Toužíme po upřímném vztahu, ale nechceme slyšet pravdu, pokud je to pravda nepříjemná. Aby bylo jasno, vždycky nám to sluší. Na otázku: „Nepřibrala jsem?" se za každou cenu odpovídá: „Určitě ne, lásko." Tečka.  

2. Kouzlo je v maličkostech

Zatímco vy muži jste vesměs ignoranti (pardon), my ženy vnímáme maličkosti. Maličkosti nás můžou naštvat i potěšit. Lichoťte. Na plnou pusu i v náznacích. Noste nám květiny. I kdybyste měli urvat u silnice pampelišku, prostě ji doneste, nás to fakt potěší. Všímejte si, co rády jíme a pijeme a podle toho se zařiďte. Ukažte nám, že víte, s kým máte tu čest.  

3. Gentlemanství

Vypadáme teď poslední době všechny strašně emancipovaně, ale zdání klame. Chceme, abyste se o nás starali. Ano, máte nám držet dveře, pomáhat do kabátů a doprovázet až ke dveřím. Milujeme to.  

4. Přemýšlejte

ANE občas může být NE. NEVÍM může být často ANO. NE může znamenat MOŽNÁ. Počítejte s tím a raději dvakrát měřte a až pak řežte.  

5. Pravidlo reciprocity

Jak vy k nám, tak my k vám. Chcete mít vedle sebe princeznu? Chovejte se jako princ. Je to strašně jednoduchý princip. A ženy, které touží po bastardovi, opravdu přenechte bastardům.  

6. P.S.: Sex. Často a dobře.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články