Jak má vypadat podle mužů ideální kokot? – G.cz
Vyhledávání

Jak má vypadat podle mužů ideální kokot?

Možná jste již viděli různá videa, kde se ženy vyjadřují o tom, jak má vypadat ideální penis. Co o tom ale ženy mohou vědět? Ženy ten penis mají povětšinou akorát dočasně k dispozici na dobu pár minut (ve smutnějších případech na pár sekund) a tím to hasne.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 27.9.2016, 19:36

To muži se s ním musí vláčet celý život. Jejich názor je nejvíce relevantní. Proto se sešlo koncem prázdnin konsorcium kokotů, kde zainteresovaní rokovali, řešili, vyjednávali, až konečně přišli s jasným stanoviskem.

1. Nesmí být černý

Černý penis evokuje velká očekávání. Přeci jenom se tak nějak traduje, že černoši jsou obecně velmi obdařeni. Černý kokot proto na sebe váže velkou odpovědnost. Když potom černý penis nepotvrdí svou pověst, je to zklamání na všech stranách patrné.

2. Nesmí být zanedbaný

Muži by se měli o svůj penis starat. Samozřejmě, že se nemá nic přehánět, ale takové ty základy péče o penis, ty by měly být samozřejmostí. Nezapomínejte na pravidelné lékařské prohlídky. Pravidelná hygiena je samozřejmostí. Různé kožní výrůstky konzultujte se svým lékařem, protože kokot s bradavicí není nic hezkého.

3. Nesmí být křivý

Zakřivení penisu není záhodné. Samozřejmě, že dneska aby člověk rovného kokota pohledal, ale nějaké to mírné pokřivení se dá ještě tolerovat. Ideální zakřivení podle výsledků dotazování by nemělo být větší než nula devět stupňů.

4. Musí být poslušný

Poslušný penis se vyznačuje tím, že vždy skáče, jak majitel píská. Plná a pravidelná erekce podle přání a požadavků jeho nositele je vizitkou kvalitního penisu. Penis by prostě měl plnit přání svého majitele, který tento svůj nástroj dokáže ovládat a zacházet s ním podle potřeby.

5. Nesmí být asijský

Odborníci se shodli, že z hlediska penisů Asiaté nemají příliš dobrou pověst. Dokonce i v podmínkách naší republiky, kde žije početná asijská komunita, se nepodařilo tento předsudek vyvrátit. Pokud má muž asijský penis, musí chtě nechtě tu pozornost získávat jinde.

6. Nesmí být mrtvý

Mrtvý penis je noční můrou všech mužů i žen. Penis bez jakékoliv schopnosti erekce je v podstatě již na odpis. Penis by měl být plný života, aby plnil svou funkci. Ochablý a mrtvý penis není opravdu vůbec nic ke chlubení.

7. Musí být řádně zastřihnutý až oholený

Penis je třeba pravidelně zastřihávat nebo rovnou holit. Pubické ochlupení na sebe váže řadu možných zápachů a nečistot z okolí. Zastřiháváním penisu rovněž dosáhnete celkového upraveného dojmu nejen z kokota, ale i z celého člověka.

8. Nesmí být nemocný

Penis by měl vypadat zdravě. Urostlý žilnatý a v dobré kondici. I duševní zdraví u penisu, které pramení z duševního zdraví jeho nositele, je poměrně důležité.

A TADY se můžete podívat na video, kde ženy kreslily ideálního kokota.

Podobné články

Doporučujeme

Další články