fb pixel Jak dlouho mohou muži nosit jedno spodní prádlo, aniž by uhnili zaživa? – G.cz
Vyhledávání

Jak dlouho mohou muži nosit jedno spodní prádlo, aniž by uhnili zaživa?

Někdy kolem třetího a čtvrého dne se to láme Po čtvrtém dni už to není nic hezkého Po pátém dnu umírají okolní koloušci Sedmého dne se může spodní prádlo samo vznítit + DALŠÍ 1 FOTKA

Už odpradávna trápí lidstvo jedna zásadní otázka. Jak dlouho může muž nosit jedno spodní prádlo? Je nutné si brát každý den čisté?

Dominik Landsman
Dominik Landsman 25.6.2018, 07:53

Možná nikoho nepřekvapí, že na toto téma existuje studie vědců, kteří se pokoušeli zmapovat den po dni nošení jednoho a toho samého spodního prádla. V tomto konkrétním případě se vědci zaměřili na trenýrky.

1. Den

- Muž se cítí svěží a čistý. S roztouženým úsměvem pobíhá po louce, čichá si ke květinám a z ruky krmí koloušky. Jí jogurty a několikrát do hodiny si rošťácky povyskočí do vzduchu. Nové a čerstvé spodní prádlo mu poskytuje pocit bezpečí a neskonalé radosti.

2. Den

- Muž začíná být více rozvážný. Uvědomuje si, že život není jen o skotačení na louce. Prochází se po louce s rukama za zády a zkoumavě pozoruje dění kolem. Ke květinám si nečichá, jen se na nějakou občas usměje.

Se svými trenýrkami se dokonale sžil. Už je ani nevnímá. Nijak ho neovlivňují. Na trenýrkách se začínají objevovat menší skvrnky na přední části v oblasti rozkroku. Zadní partie jsou zatím ještě životaschopné.

3. Den

- Muž začíná být nedůvěřivý. Prochází se po louce a neustále se ohlíží. Cítí se ohrožen. Je plachý. Květinám na louce se vyhýbá. Zahlédne-li kolouška, raději před ním uteče.

Trenýrky jsou v přední části pokryty menšími skvrnami od zaschlých tělních tekutin. V zadní partii se začíná objevovat náznak nahnědlého proužku.

4. Den

- Muž je nervózní. Pociťuje v oblasti rozkroku mírné svědění, které se mu dočasně daří vyřešit tím, že si obrátí trenýrky naruby.

Květiny na louce v jeho přítomnosti nekvetou. Zahlédne-li muž kolouška, koloušek před ním uteče.

Trenýrky jsou v přední části pokryty jednou velikou skvrnou, která vznikla spojením mnoha menších skvrn.

V zadní partii je již znatelný veliký a táhlý hnědý proužek.

5. Den

- Muž nedělá nic jiného, než že se škrábe v rozkroku, jak ho to svědí. Vztekle rozkopal přilehlé květiny a kdyby ho tak nesvědily koule, tak by toho stupidního kolouška, co se tu pořád poflakuje po louce, dohonil a udělal mu něco ošklivého.

Trenýrky v přední části začínají tvrdnout. V zadních partiích trenýrek je veliký hnědý proužek, který je viditelný i z vesmíru.

Kolem muže se začíná šířit mírný zápach.

6. Den

- Muž prochází záchvatem vzteku, když musí odhánět mouchy, které kolem něho čím dál tím častěji mlsně poletují. Navíc se muž tak vehementně škrábe v rozkroku, že odtud často krvácí.

Zápach, který muže obklopuje, vyhubil celou louku včetně kolouška. Kdyby si muž sundal trenýrky, tak je může opřít o zeď, jak jsou ztvrdlé. Ale nemůže. Začaly mu totiž zarůstat do kůže. Stávají se jeho součástí.

Trenýrky v přední části jsou tvrdší než beton. V zadních partiích trenýrek, kde se nachází mohutný hnědý proužek, zřejmě právě vznikl nový život v jednoduché formě. Nejspíš řasy a jednobuněčné organismy.

7. Den

- Muž pociťuje časté závratě a nechutenství. Bývá dezorientovaný a je světloplachý. Louka kolem něho shořela. Mouchy, které kolem něho poletovaly, shořely. Koloušek shořel. V dosahu půl kilometru kolem muže je konstantní zakyslo a vzduch je nedýchatelný.

V zadních partiích trenýrek se život vyvinul z řas a jednobuněčných organismů do něčeho, co zakládá společenství a právě se nachází v období renesance.

Sedmý den je ten hraniční den, kdy i ten nejotrlejší muž uzná, že je čas na nové spodní prádlo.

A tady máte 10 typů pánského spodního prádla, které dneska frčí.

Podobné články

Doporučujeme

Další články