fb pixel „Jahůdka a gauč ze sedmdesátek“: Ministryně Schillerová a Benešová jsou terčem posměchu kvůli šíleným outfitům – G.cz
Vyhledávání

„Jahůdka a gauč ze sedmdesátek“: Ministryně Schillerová a Benešová jsou terčem posměchu kvůli šíleným outfitům

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Celý český internet je v šoku z děsivého pohledu na outfity našich předních ústavních činitelek, ministryně financí Aleny Schillerové a ministryně spravedlnosti Marie Benešové, které se sešly na jednom podiu vedle sebe. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat a lidem na internetu padají vtipy z rukávu jako karty Davidu Copperfieldovi.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 23.7.2019, 11:36

Ministryně zabodovaly outfitem

Mohlo to být pondělí jako každé jiné. Pak se ale na společném podiu na úřadu vlády objevily ministryně Alena Schillerová a Marie Benešová a vše bylo rázem jinak. Jejich extravagantní šaty vzbudily pozornost celého internetu a fotografie působí, jako kdyby dámy navštívily rozřazovací kolo v AZ Kvízu ve Studiu Brno.

Zatímco paní Alena nás potěšila outfitem s hawaiským vzorem, paní Marie na to šla trochu konzervativněji. Na sociálních sítích si například přečtete, že obě vypadají jako řadové zaměstnankyně JZD Hoštice nebo jako hlavní aktérky socialistického seriálu Žena za pultem.

Tento záběr musíme jednoznačně označit za fotografii týdne, jelikož něco takového se zkrátka ve vysoké politice nevidí. Další důkaz toho, že Česko stále patří do východní Evropy, jelikož za tyto záběry by se nemuseli stydět ani lidé někde na Balkáně. Osobně se budeme divit, jestli kvůli těmhle modelům lidé znovu nevyjdou do ulic.

Děkujeme, dámy, že jste, protože bez vás by byla nuda. A zde vás zaručeně pobaví vzpomínka na legendární projev Milouše Jakeše.

Podobné články

Doporučujeme

Další články