fb pixel I ty můžeš zažít svůj Agroden a přispět do rozpočtu Babišova holdingu. Víme, jak na to – G.cz
Vyhledávání

I ty můžeš zažít svůj Agroden a přispět do rozpočtu Babišova holdingu. Víme, jak na to

Střet zájmu? + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Představte si běžný pracovní den, během něhož uděláte několik desítek činností. Většina z nich však může souviset s některou z Babišových firem. Čistě hypoteticky si nyní představte, v jakých případech během takového běžného dne využijete Babišovy výrobky nebo služby, za které samozřejmě zaplatíte nebo z nichž vydělá peníze na reklamě. Je toho mnohem více, než si myslíte. Kdybychom parafrázovali známou píseň od kapely Wu-Tang, tak by zněla: „Agrofert rules everything around me“.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 28.8.2019, 13:11

Užij si svůj Agroden naplno

Je pondělí ráno, vy se probouzíte a k přípravě snídaně si pustíte jako zátiší TV Óčko. Ke snídani jste si ráno koupil toustový chleba od Penam, který si namažete selským máslem a na něj dáte sýr Grande nebo šunku z Kosteleckých uzenin. Do kávy jste si samozřejmě nalil mléko z Mlékárny Tatra nebo Hlinsko. Vypnout televizi a vzhůru tramvají na nejbližší metro, které vás doveze do práce. Cestou do práce můžete mít ve sluchátkách třeba Rádio Impuls a na mobilu si můžete číst skrze mobilní aplikace iDnes.cz nebo Lidovky.cz veškeré aktuální novinky z domova i ze světa. Konečně jste u metra. U vchodu vám postarší paní podává do rukou časopis Metro, jenž je zdarma.

Vystoupili jste na Andělu a cestou potkáváte fast food Parky`s. Hlad nemáte, protože jste před chvílí snídal. Po příchodu do práce vám kolegyně nadšeně vypráví o tom, že byla o víkendu na farmě Čapí hnízdo, kde ochutnala skvělé menu v restauraci Lihovar, a také zde dostala letáček o nadaci Agrofert a rozhodla se, že bude přispívat matkám samoživitelkám, což je určitě šlechetné.

Konečně je čas oběda a jde se do oblíbené závodní jídelny společně s kolegy. Všichni si určitě dají kuřecí vývar z Vodňanského kuřete. K hlavnímu jídlu si plánujeme dát sekanou od Procházky s vařeným bramborem. Brambory jsou samozřejmě maštěné olejem od Preol food. Kolegyně Nováková z recepce si prý místo sekané dá vege karbanátek od Papei.

Zbytek pracovní doby strávíte pročítáním Metra nebo Týdeníku 5plus2, který jste si vzal před týdnem ze stojanu v supermarketu. Narážíte zde na reklamu na FutureLife, což je klinika na umělé oplodnění. S vaší ženou se vám totiž nedaří počít dítě, a tak vám tato firma utkví v paměti.

Zkuste appku Bez Andreje

Uběhla polovina dne a prozatím jste se setkal s dvaceti firmami z holdingu Agrofert. Samozřejmě, že kdybychom to zahnali do extrémů, tak byste mohl potkat další desítky firem z oblasti zemědělství, chemie, dopravy, biopaliv, dřevařství a potravinářství.

V souvislosti s potravinami si někdo něco podobného uvědomil už před dvěma lety a vytvořil mobilní aplikaci Bez Andreje, jež podle čárového kódu identifikuje výrobky, které vznikly v mašinérii Agrofert.

A zde je 10 nadčasových mouder od našich komunistů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články