I ty můžeš zažít svůj Agroden a přispět do rozpočtu Babišova holdingu. Víme, jak na to – G.cz
Vyhledávání

I ty můžeš zažít svůj Agroden a přispět do rozpočtu Babišova holdingu. Víme, jak na to

Střet zájmu? + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Představte si běžný pracovní den, během kterého uděláte několik desítek činností. Většina z nich však může souviset s některou z Babišových firem. Čistě hypoteticky si nyní představte, v jakých případech během takového běžného dne využijete Babišovy výrobky nebo služby, za které samozřejmě zaplatíte nebo ze kterých vydělá peníze na reklamě. Je toho mnohem více, než si myslíte. Kdybychom parafrázovali známou píseň od kapely Wu-Tang, tak by zněla: „Agrofert rules everything around me“.

Rom Jeremy
Rom Jeremy Aktualizováno 28.8.2019, 13:11

Užij si svůj Agroden naplno

Je pondělí ráno, vy se probouzíte a k přípravě snídaně si pustíte jako zátiší TV Óčko. Ke snídani jste si ráno koupil toustový chleba od Penam, který si namažete Selským máslem a na něj dáte sýr Grande nebo šunku z Kosteleckých uzenin. Do kávy jste si samozřejmě nalil mléko z Mlékárny Tatra nebo Hlinsko. Vypnout televizi a vzhůru tramvají na nejbližší metro, které vás doveze do práce. Cestou do práce můžete mít ve sluchátkách třeba Rádio Impuls a na mobilu si můžete číst skrze mobilní aplikace iDnes.cz nebo Lidovky.cz veškeré aktuální novinky z domova i ze světa. Konečně jste u metra. U vchodu vám postarší paní podává do rukou časopis Metro, který je zdarma.

Vystoupili jste na Andělu a cestou potkáváte fast food Parky`s. Hlad nemáte, protože jste před chvílí snídal. Po příchodu do práce vám kolegyně nadšeně vypráví o tom, že byla o víkendu na farmě Čapí hnízdo, kde ochutnala skvělé menu v restauraci Lihovar, a také zde dostala letáček o nadaci Agrofert a rozhodla se, že bude přispívat matkám samoživitelkám, což je určitě šlechetné.

Konečně je čas oběda a jde se do oblíbené závodní jídelny společně s kolegy. Všichni si určitě dají kuřecí vývar z Vodňanského kuřete. K hlavnímu jídlu si plánujeme dát sekanou od Procházky s vařeným bramborem. Brambory jsou samozřejmě maštěné olejem od Preol food. Kolegyně Nováková z recepce si prý místo sekané dá vege karbanátek od Papei.

Zbytek pracovní doby strávíte pročítáním Metra nebo Týdeníku 5plus2, který jste si vzal před týdnem ze stojanu v supermarketu. Narážíte zde na reklamu na FutureLife, což je klinika na umělé oplodnění. S vaší ženou se vám totiž nedaří počít dítě, a tak vám tato firma utkví v paměti.

Zkuste appku Bez Andreje

Uběhla polovina dne a prozatím jste se setkal s dvaceti firmami z holdingu Agrofert. Samozřejmě, že kdybychom to zahnali do extrémů, tak byste mohl potkat další desítky firem z oblasti zemědělství, chemie, dopravy, biopaliv, dřevařství a potravinářství.

V souvislosti s potravinami si někdo něco podobného uvědomil už před dvěma lety a vytvořil mobilní aplikaci Bez Andreje, která podle čárového kódu identifikuje výrobky, které vznikly v mašinérii Agrofert.

A zde je 10 nadčasových mouder od našich komunistů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu