fb pixel Hudební Skupina Metallica prodává svou vlastní whisky, její chuť ovlivnily vibrace z písní kapely – G.cz
Vyhledávání

Hudební Skupina Metallica prodává svou vlastní whisky, její chuť ovlivnily vibrace z písní kapely

Zdroj: Facebook Metallica

Milovníci americké metalové kapely Metallica si nyní mohou svou oblíbenou kapelu vychutnat nejen na koncertě nebo při poslechu desky, ale i v podobě nové whisky pod názvem Blackened American Whiskey, která vznikla tak, že při jejím zrání v sudech, hrály vybrané songy kapely, což výrazně ovlivnilo chut. Název whisky Blackened vznikl na základě písně Metallica z roku 1988.

Martin Miko
Martin Miko 31.8.2018, 15:32

Ve světě šoubyznysu je naprosto běžné, že si hudební interpreti vyrábějí své oblečení, energetické nápoje nebo elektroniku. Jenže Metallica to posunula na nový level. Od konce tohoto týdne si totiž budete v USA a na internetu zakoupit americkou whisky pojmenovanou po písničce Blackened z roku 1988. Zvláštní na whisky je její způsob zrání v sudech. Celou dobu hrály v blízkosti sudu vybrané songy od kapely Metallica, což prý díky působení molekul vytvořilo unikátní chuť. Tohle tedy alespoň tvrdí kapela na svých internetových stránkách.

Kapela tak tímto netradičním způsobem vytvořila unikátní propojení kvalitního alkoholu s jejich tvorbou. O jeho výrobu se postaral zkušený lihovarník Dave Pickerell, který je přesvědčen, že nová whisky upevní už tak silné pouto mezi kapelou a fanoušky.

Americká kapela Metallica vznikla v roce 1981 v Los Angeles a Českou republiku navštívuje poměrně pravidelně. Naposledy v Česku zahrála letos v dubnu. Mnozí z nás si jistě ještě pamatují překvapivý cover písně Jožin z bažin od Ivana Mládka.

A zde je 5 nejlepších filmů od režiséra Woodyho Allena.

Podobné články

Doporučujeme

Další články