Homosexuálové díky Prague Pride konečně získali respekt a navíc nově mohou volit – G.cz
Vyhledávání

Homosexuálové díky Prague Pride konečně získali respekt a navíc nově mohou volit

Konečně mají homosexuálové respekt u široké veřejnosti. To vše díky Prague Pride.
Zdroj: bbs.wjdaily.com

Tak se to konečně povedlo. Letošní Prague Pride byl zlomový v tom, že homosexuálové konečně po letech průvodování získali respekt a k tomu jako bonus některá práva, která jim byla odepírána.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 15.8.2017, 09:00

Jak jistě všichni víte, homosexuálové to historicky nemají jednoduché. Ani vstup do 21. století jim nebyl nakloněn a vesměs ještě do minulého týdne je neměl nikdo rád.

Známé jsou případy, kdy ještě minulý měsíc byli homosexuálové lámáni v kole, nebo taženi po zemi za koňským povozem. Tomu je ale teď konec. Po letošním Prague Pride přišel zlom, společnost je začala respektovat.

„Koukám tady na ně, jak tu ti chlapi křepčí v oblečku za lesní víly v tangách a přesvědčili mě. Mají můj respekt,“ vyjádřil se přímo z epicentra pochodu Prague Pride pan Evžen Roth, který tudy procházel do krámu pro šunku. Toto vyjádření respektu nebylo ojedinělé. Díky vkusným alegorickým vozům ve tvaru penisů či vagin a spoustě gayů v talexovém oblečení či v převleku za Village people, to konečně přišlo. Respekt k homosexuálům se šíří jako lavina.

Organizátoři průvodu považují letošní ročník za průlomový a neskrývají své dojetí. Vypadá to, že společnost konečně prozřela a díky Prague Pride pochopila, o čem vlastně ta homosexualita vlastně je.

„Víte, můj syn byl vždycky takový divný. Zvláštní. Hrál si s panenkami, moc mu nešel sport a hezky se obléká. Byl jsem z toho nešťastný a nevěděl jsem, co si počít. Teď, díky pochodu Prague Pride, jsem na to konečně přišel. Nyní synovi vyrábím jízdní kolo ve tvaru penisu a koupil jsem mu oblek indiána s dírou na zadku. O tom ten celý život je. O obleku s dírou na zadku. Jsem rád, že jsem konečně homosexuály pochopil. Přemýšlím, že se stanu rovněž homosexuálem. Ještě se na tom domluvím s manželkou,“ nadšeně vyprávěl pan Vladimír, otec desetiletého Honzíka, kterému Prague Pride změnil život.

Ale to není všechno. Prague Pride získal homosexuálům nejen respekt, ale rovněž jim dopomohl k některým právům, které homosexuálové neměli. Díky Prague Pride nyní mohou homosexuálové volit a rovněž být volení.

V restauracích byly zrušeny speciální stoly v koutě s cedulkou „pro buzny“. Nyní mohou buzny sedět, kde se jim zachce.

„Už se děsně těším, až půjdu k volbám. Tadyhle s Mílou si propíchneme bradavky malým řetízkem, namažeme se olejíčkem, volební lístky posypeme třpytkama, Míla si vezme obleček nezbedné školačky a půjdeme odvolit. Hodíme to tam nějakému fešákovi, který kandiduje. Pořádně mu tam ten lístek narveme, jestli si rozumíme,“ mrknul pan René Šátora a jen těžko skrýval své nadšení.

Jak je vidno, tak letošní Prague Pride opravdu nebyl jen dekadentní karneval pro určitou subkulturu, ale rovněž toho hodně změnil.

A TADY máte 6 dětských hrdinů, kteří se přiznali k homosexualitě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články