fb pixel Hlavně už žádný krajčoviny! Oslavme 42 let se surrealistickým zpěvákem kapely Kryštof – G.cz
Vyhledávání

Hlavně už žádný krajčoviny! Oslavme 42 let se surrealistickým zpěvákem kapely Kryštof

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Víte, jaké číslo je uváděno jako odpověď na základní otázku života, vesmíru a tak vůbec? Podle románu Stopařův průvodce po galarii víme je to 42. Přesně tolik dnes slaví známý český surrealista a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo, který nás dodnes fascinuje svými texty, ve kterých si každý člověk na světě najde něco jiného.

Martin Miko
Martin Miko 1.6.2019, 11:02

Skládáme texty kapele Kryštof

Narozeniny Richarda Krajča nelze jen tak přehlednout, takže jsme se rozhodli oprášit legendární facebookovou skupinu Skládáme texty kapele Kryštof, která je bohužel už téměř rok neaktivní. Fanoušci kapely Kryštof se v ní pokoušeli vytvářet vtipné a absurdní hudební texty, které byly takřka identické s Krajčovou tvorbou, a některé z nich byly dokonce mnohem lepší. My samozřejmě nezapomínáme, a proto jsme se rozhodli opět na světlo denní vytáhnout to nejlepší, co kdy na této fanouškovské stránce vzniklo. Tento agrosurrealismus nás totiž bavit nikdy nepřestane.

Každopádně přejeme všechno nejlepší metaforovému králi Ríšovi a doufáme, že s vámi rovněž rád zavzpomíná na staré dobré časy. Přejeme rovněž hodně vyprodaných koncertů a fanoušků, kteří budou i nadále milovat texty, ve kterých se po dvou větách ztratí jako oď v bermundském trojúhelníku.

V následující galerii naleznete veškerou moudrost světa, kterou lidstvo získalo skrz hudbu kapely Kryštof.

A zde vás překvapí nový životopisný film o legendárním hudebníkovi Eltonu Johnovi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články