fb pixel Hlasujte o nejvtipnější zvíře tohoto roku! Bude to rebel rybář, otrávená gorila nebo rozesmátý lachtan? – G.cz
Vyhledávání

Hlasujte o nejvtipnější zvíře tohoto roku! Bude to rebel rybář, otrávená gorila nebo rozesmátý lachtan?

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Jako každý rok i letos se pořádala soutěž o nejvtipnější zvířecí fotku pod sluncem a jako každý rok i letos jsou výsledky naprosto k popukání. Koukněte se s námi na přehlídku chlupatého (šupinatého, opeřeného) humoru.

Jan Studnička
Jan Studnička 11.9.2020, 11:12

Chlupatá sranda

Každým rokem se vyhlašuje soutěž o nejvtipnější zvířecí fotky ulovené za uplynulých dvanáct měsíců, říká se jí Comedy Wildlife Photography Awards a jako obvykle, i letos se objevila hromada skutečně vyjímečných kusů, které dokazují, že zvířata buď mají smysl pro humor, a nebo se my zasmějeme všemu.

Soutěž založili dva profesionální fotografové. Paul Joynson-Hicks a jeho parťák Tom Sullam. Oba milují divoká zvířata a snaží se o jejich zákonnou ochranu. Právě k tomu má Comedy Wildlife Photography Awards sloužit, dostat se do povědomí lidí a připomenout, že tihle veselí tvorové jsou tu s námi a měli bychom je chránit.

Do soutěže se mimochodem může přihlásit kdokoli právě proto, že jejím účelem je být co možná nejširší. Takže pokud vám tancují vlci na zahradě polku nebo jste byli svědky toho, jak veverky pořádají satanistický rituál, můžete se přihlásit. Ovšem! Až napřesrok, letos už jsou finalisté vybráni a některé z těch nejlepších můžete najít v naší galerii.

Pokud se chcete sami zapojit do výběru těch nejlepších a nejvtipnějších fotek, určitě skočte sem a můžete hlasovat v People’s Choice sekci soutěže, kde diváci a čtenáři vybírají jejich nejoblíbenější snímky. Ale varujeme vás, budete to mít těžké, protože všechny ty fotky jsou naprosto boží.

Říkali jsme si, že byste na internetu, který je teď prolezlý zprávami o koronaviru, uvítali něco, co spojí to nejlepší z National Geographic a Natočto, takže nemáte zač. A chraňte přírodu. A myjte si ruce. A jezte hodně vitamínů. A tak.

Podobné články

Doporučujeme

Další články