fb pixel Hlášky ministra nadpozemské rozkoše: Danu Nekonečnému mnohdy stačilo pouhé Rrrrrrrrrrrr! – G.cz
Vyhledávání

Hlášky ministra nadpozemské rozkoše: Danu Nekonečnému mnohdy stačilo pouhé Rrrrrrrrrrrr!

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Málokterý český muzikant a šoumen vzbuzoval v našich vodách tolik rozpaků a emocí jako Daniel Nekonečný. Bohužel nás navždy opustil ve věku pouhých 52 let, ale jeho hudba a třpytky tu s námi zůstanou navždy. Jeho oblíbenou žlutou barvu, sluneční brýle, extravagantní vzhled a exotická zvířata doprovázely i jedinečné hlášky, díky kterým jsme si často mysleli, že je blázen. Možná že byl, ale rozhodně to byl náš oblíbený blázen!

Martin Miko
Martin Miko Aktualizováno 29.6.2022, 09:40

Hlášky Daniela Nekonečného

Kde se objevil, tam plival oheň, létaly konfety, blyštily se třpytky a svítila žlutá barva. Těmto dnům je však navždy konec a zůstanou nám pouze vzpomínky. A taky jeho hlášky, jež byly velmi specifické. Často byl schopen vydávat pouze nějaké zvuky nebo prapodivná slova, kterým nikdo nerozuměl. Přesto si ale získal srdce nás všech.

Zpěvák a šoumen Daniel Nekonečný byl zkrátka legenda, na kterou se nezapomíná. Připomeňme si ho v sérii legendárních hlášek, jež vám přinesou nadpozemskou rozkoš.

Dnes by tento geniální a nadčasový bavič oslavil 56. narozeniny. Bohužel měl však karty osudu rozdané jinak, než bychom si přáli my.

Podobné články

Doporučujeme

Další články