fb pixel Hlas prý ukradl Rottenovi ze Sex Pistols: 10 zajímavostí o Keithu Flintovi, který svým zjevem děsil děti – G.cz
Vyhledávání

Hlas prý ukradl Rottenovi ze Sex Pistols: 10 zajímavostí o Keithu Flintovi, který svým zjevem děsil děti

+ DALŠÍCH 6 FOTEK + DALŠÍCH 7 FOTEK

Fenomenální pěvec a kontroverzní postavička Keith Flint by dnes oslavil 50. narozeniny. Proslavil se jako hlas kapely The Prodigy, která na počátku devadesátých let změnila svět elektronické hudby. Přitom nechybělo málo a Flint se málem zpěvákem ani nestal. Podívejte se na deset zajímavostí o divokém frontmanovi, kterého bude věčná škoda.

Pavla Ksiazkiewiczová
Pavla Ksiazkiewiczová Aktualizováno 17.9.2019, 11:28

Prý spáchal sebevraždu

Není to ani rok, co světem hudby prolétla smutná zpráva; ikonický zpěvák Keith Flint byl nalezen mrtvý. Proslavil se především jako frontman legendární skupiny The Prodigy. K té se Flint připojil v roce 1990 jako dlouhovlasý tanečník. Pak si ale nechal své kadeře ostříhat do dvou punkáčských kohoutů a stal se jejich tváří, která se dokonale postarala o extravagantní image kapely.

O jeho divokém životním stylu byly napsány romány, přesto před deseti lety prohlašoval, že už drogy nebere a pít prý také úplně přestal. V posledních letech se stáhl do ústraní, v místě bydliště provozoval hospodu a fungoval jako manažer motocyklového závodního týmu.

Podívejte se na 10 zajímavostí, které jste o Keithu Flintovi možná netušili:

A tady si na odlehčenou přečtěte o báječném životě severokorejského diktátora Kima.

Podobné články

Doporučujeme

Další články